Reklama

Komu umorzył burmistrz?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Komu umorzył burmistrz? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Biuletynie Informacji Publicznej Kłodzka pojawił się najnowszy wykaz osób i firm, którym umorzono podatki lokalne za 2018 roku.

Udzielona pomoc publiczna to nic innego jak umorzenia podatków, zwolnienia z niego oraz decyzje o odroczeniach płatności i rozłożeniu ich na raty. Wykazy tych, którzy w ubiegłym roku skorzystali z podatkowych ulg trafiają do internetowego BIP-u w maju. Dzisiaj publikujmy informacje dotyczącej umorzeń w Kłodzku. Z wykazu wnika, że łącznie burmistrz Michał Piszko umorzył kłodzkim podatnikom ćwierć miliona zł. Co ważne aż 230 tys. zł to podatek umorzony kłodzkiemu szpitalowi, a nie osobom fizycznym. Umorzenia podatku od nieruchomości > Związek Sybiraków – 573 zł (interes publiczny) > Towarzystwo Społeczne Razem – 1.897 zł (interes publiczny) > ZOZ w Kłodzku – 230.449 zł (ważny interes podatnika) > Danuta Łoś, Izabela Nowak – 528 zł (ważny interes podatnika) > Jadwiga Chmielarz – 1.788 zł (ważny interes podatnika) > Krzysztof Stich – 2.185 zł (ważny interes podatnika) > Jerzy Motyka – 13.333 zł (ważny interes podatnika) Inne formy pomocy > Podatek od nieruchomości na raty Z rozłożenia na raty podatku od nieruchomości skorzystali: przedsiębiorstwo BMWD, Andrzej Stypczyński, Małgorzata Dobosz, Ewa i Tomasz Gwiżdż, Ewa Michalska, Tomasz Blacharski i Katarzyna Małanczyj-Blacharska > Odroczenie terminu płatności podatku od nieruchomości Z tej ulgi skorzystali: PPS Społem Pionier, PKS SA w Kłodzku > Rozłożenie na raty opłaty za wywóz śmieci W tym przypadku burmistrz poszedł na rękę dwóm osobom: Tomaszowi Blacharskiemu i Jerzemu Gącikowi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy