Reklama

Kłodzko. Trzech nowych policjantów w komendzie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Fot. KPP Kłodzko

Kłodzko. Trzech nowych policjantów w komendzie - Zdjęcie główne

Trzech nowych policjantów w kłodzkiej komendzie | foto Fot. KPP Kłodzko

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości o zakończeniu szkolenia podstawowego, nowo przyjęci funkcjonariusz zasilą szeregi Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku

Kłodzko. W szeregi policji kłodzkiej wstąpiło trzech nowo przyjętych policjantów. 26 września wypowiedzieli oni słowa roty. Uroczysta ceremonia odbyła się o godzinie 11.00 w sali Sztabowej Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. Funkcjonariuszom akty ślubowania wręczył Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kłodzku -podinspektor Piotr Graczyk. Po zakończeniu szkolenia podstawowego, nowo przyjęci funkcjonariusz zasilą szeregi Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.

Kto może zostać policjantem?

Służbę w policji może pełnić obywatel Polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe i korzystający z pełni praw publicznych, posiada co najmniej średnie wykształcenie oraz m.in. posiada zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować. Nabór do służby prowadzony jest przez cały rok. 

K.Golak/inf. KPP Kłodzko

 

Czytaj także:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy