Reklama

Kłodzko: Ćwiczenia strażaków z PSP

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Foto: Komenda Powiatowa PSP w Kłodzku

Kłodzko: Ćwiczenia strażaków z PSP - Zdjęcie główne

Kłodzko: Nasi strażacy wzięli udział w bardzo ważnych ćwiczeniach. | foto Foto: Komenda Powiatowa PSP w Kłodzku

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kłodzko: Strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej odbyli ćwiczenia z zakresu ratownictwa technicznego na drogach.

Kłodzko. Dzięki życzliwości firmy Formula Gruz, która udostępniła wraki pojazdów oraz plac mieszczący się na terenie Kłodzka, strażacy mieli możliwość przeprowadzenia ćwiczeń z zakresu ratownictwa technicznego realizowanego.

Podczas ćwiczeń strażacy skupili się wielu istotnych aspektach dotyczących zabezpieczenia miejsca zdarzenia i pierwszej pomocy. Powtórzyli i utrwalili wiadomości z zakresu ratownictwa technicznego dotyczące między innymi sposobów dotarcia do osoby uwięzionej w uszkodzonym aucie i jej ewakuacji oraz sposobów postępowania w przypadku udziału w zdarzeniach aut o różnych rodzajach silników.

Apel Straży Pożarnej

Czas dojazdu strażaków do zdarzeń na drogach, a tym samym ich skuteczność, nierozerwalnie łączy się z prawidłowym zgłoszeniem zdarzenia do Centrum Powiadamiania Ratunkowego (numer tel. 112). Dlatego ważnym jest, aby każdy uczestnik dróg znał poprawny sposób odczytywania numeracji umieszczonej na słupkach drogowych.Przeczytaj również:

 

Autor: Zuza K. Wolska / info: Komenda Powiatowa PSP w Kłodzku

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy