Reklama

Kłodzki Medyk zaprasza na Dni Otwarte

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Medyczne Szkoły Policealne w Kłodzku to największe placówki edukacyjne o profilu praktycznym na Ziemi Kłodzkiej. Z okazji Dni Otwartych szkoła przygotowała wiele ciekawych atrakcji.

Zastanawiasz się nad wyborem swojej dalszej ścieżki edukacyjnej? Chcesz zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe? Przyjdź na Dni Otwarte Medycznych Szkół Policealnych w Kłodzku. 300 słuchaczy, którzy obecnie uczęszczają do placówki, potwierdza: Medyk to dobry wybór!

Medyczne Szkoły Policealne w Kłodzku oferuje 11 kierunków z uprawnieniami państwowymi. Większość z nich to kierunki medyczne, które upoważniają do podjęcia pracy m.in w placówkach ochrony zdrowia. 

Dni Otwarte Medycznych Szkół Policealnych w Kłodzku

24 i 25 marca zapraszamy wszystkich chętnych na Dni Otwarte Medycznych Szkół Policealnych w Kłodzku. To doskonałą okazja aby odwiedzić nowoczesne sale: sensoryczną, arteterapii, podologiczną, stomatologiczną.

Poza tym w programie:

 • pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej
 • procedury wykonywania leków recepturowych
 • darmowy pomiar zawartości tlenu we krwi i ciśnienia
W piątek 24 marca będzie można odwiedzić szkołę w godz.  9:00-15:00, natomiast w sobotę 25 marca w godz. 9:00-14:00. 

Medyczne Szkoły Policealne w Kłodzku - nie ma drugiej takiej placówki

Bezpłatnej nauka, zdobycie pewnego zawodu w krótkim czasie, poszerzenia swojej wiedzy oraz rozwinięcia umiejętności. Medyczne Szkoły Policealne w Kłodzku to największe placówkie edukacyjne o profilu praktycznym na Ziemi Kłodzkiej. Szkoły posiadają nowoczesne i dobrze wyposażone pracownie: arteterapii, sensoryczną, kulinarną, kosmetyczno-podologiczną, komunikacji interpersonalnej oraz stomatologiczną.

Informacje na temat rekrutacji znajdziesz TUTAJ.

Masz wybór - wybierz solidne wykształcenie!

0 zł wpisowego, 0 zł czesnego i gwarancja solidnego wykształcenia. Słuchacze Medycznych Szkół Policealnych w Kłodzku mają do wyboru 10 darmowych kierunków:

 • Technik Farmaceutyczny
 • Technik Elektroradiolog
 • Technik Dentystyczny
 • Technik Usług Kosmetycznych
 • Technik Sterylizacji Medycznej
 • Technik Masażysta
 • Technik BHP Terapeuta Zajęciowy
 • Higienistka Stomatologiczna
 • Opiekun Medyczny
Od września uruchomiony zostanie również nowy, płatny kierunek - podolog. Zawód podologa staje się zawodem niezwykle poszukiwanym na rynku pracy. Do jego zadań należy kompleksowa pielęgnacja stóp, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Czesne będzie kosztowało 255 zł/ miesięcznie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy