Reklama

77 km złotówek

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Źródło: kilometrydobra.pl

77 km złotówek - Zdjęcie główne

foto Źródło: kilometrydobra.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Bijemy rekord Guinnessa, ustanawiamy rekord Polski i pomagamy! - brzmi hasło akcji charytatywnej, która ruszyła w tym tygodniu.

„Kilometry Dobra” to kampania społeczna łącząca organizacje pozarządowe z całego kraju. Inicjatorem i organizatorem kampanii jest Polskie Stowarzyszenie Fundrisingu. W tegorocznej edycji weźmie udział 28 organizacji z całej Polski. Wśród nich Kłodzko – Fundacja Aktywnego Rozwoju w partnerstwie z Gminą Miasta Kłodzka, która przez trzy miesiące będzie zbierać pieniądze poprzez stronę internetową, wolontariuszy lub bezpośrednio na konto. Zebrana kwota podczas finału akcji - 31 maja br. zostanie ułożona w ciąg z monet o nominale 1 zł. Jego długość będzie miarą dobroci darczyńców Kłodzka i... próbą pobicia rekordu Guinnessa, który obecnie wynosi 75 km. Kampania Kilometry Dobra w Kłodzku trwa od 03.03.2015-31.05.2015r. Całkowity dochód z kłodzkiej akcji charytatywnej zostanie przekazany w 1/2 na wsparcie dzieci z Zespołu Placówek Socjoterapeutycznych w Kłodzku i w 1/2 na pomoc dla dzieci ze świetlic socjoterapeutycznych z Kłodzka. Źródło: kilometrydobra.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy