Reklama

Kasa za renowację – kolejne rozdanie

Opublikowano: czw, 29 paź 2020 00:00
Autor:

Kasa za renowację – kolejne rozdanie - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W tym roku wspólnota mieszkaniowa z ul. Fabrycznej w Polanicy-Zdroju otrzymała za remont swojej kamienicy 40 tys. zł. W przyszłym roku w puli nagród za najlepsze renowacje będzie 80 tys. zł. Warto złożyć wniosek.

Władze Polanicy-Zdroju chcą doceniać te wspólnoty, które dbają o swoje budynki. Ustanowiły więc doroczne nagrody burmistrza za osiągnięcia w dziedzinie upowszechniania i ochrony kultury materialnej o nazwie „Rewitalizacja roku”. - Szczegóły o tym, kto może złożyć wniosek i jakie trzeba spełniać warunki, jak również informacja o przewidzianych nagrodach zawarte są w treści uchwały. Informacja o konkursie znajduje się na stronie internetowej www.polanica.pl – informuje Mateusz Jellin, burmistrz uzdrowiska. - O szczegóły można też pytać pracownika urzędu miejskiego, tel. 74 868 06 01 bądź mailowo: [email protected] polanica.pl – dodaje. Kandydatury do nagrody mogą zgłaszać: zarządy lub zarządcy budynków, w których są wspólnoty mieszkaniowe. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 grudnia. Jest o co walczyć, bo zgodnie z zapisami uchwały, w puli na nagrody będzie aż 80 tys. zł (40 tys. zł – pierwsza nagroda, 25 tys. zł – druga nagroda, 15 tys. zł – trzecia nagroda). W tym roku polaniccy samorządowcy nagrodzili tylko jedną wspólnotę. 1 lipca mieszkańcy wspólnoty mieszkaniowej przy ul. Fabrycznej 1 otrzymali z rąk burmistrza Mateusza Jellina oraz przewodniczącej Rady Miejskiej nagrodę w wysokości 40 tys. zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy