Kłodzko bije brawo Doralowi

Opublikowano:

Kłodzko bije brawo Doralowi - Zdjęcie główne

WiadomościKoszykarze Doralu Nysy Kłodzko pokonali WKK Wrocław 77:68. Licznie zgromadzeni tego dnia kibice oglądali ciekawe i emocjonujące spotkanie, które rozstrzygnęliśmy na swoją korzyść dopiero w IV kwarcie.

Początek meczu należał do naszej drużyny kiedy to wyszliśmy na kilkupunktowe prowadzenie. Goście głównie za sprawą Grzegorza Kaczmarka dotrzymywali nam tempa i tak w II kwarcie na chwilowe prowadzenie wyszła wrocławska drużyna. III kwarta była bardzo wyrównana, żadna z ekip nie osiągnęła wyraźnej przewagi. Tak jak w poprzednich spotkaniach nasza drużyna nie zawiodła w IV kwarcie, skuteczna gra i błędy gości pozwoliły nam osiągnąć dziewięciopunktowe prowadzenie dające cenne zwycięstwo. Najlepszym strzelcem naszej drużyny był Artur Grygiel zdobywca 27pkt.

Niestety tego dnia nienajlepiej dysponowani byli sędziowie, którzy popełniali wiele błędów na korzyść jednej bądź drugiej drużyny. Było to 8 zwycięstwo z rzędu kłodzkiej drużyny, kolejną okazją do podtrzymania zwycięskiej passy będzie wyjazdowe spotkanie z wiceliderem tabeli Stalą Ostrów Wlk. które rozegramy już za tydzień. Spotkanie dwóch czołowych drużyn zapowiada się jako hit kolejki.

DORAL NYSA KŁODZKO 77:68 WKK WROCŁAW

(19:16) (21:24) (20:18) (17:10)

Doral: Grygiel 27 (5), Lepczyński 23 (1), Ulrich 11, Lipiński 6, Weiss 5, Płatek 5

WKK: Kaczmarek 22 (3), Niedźwiedzki 11, Koelner 9 (1), Grzeliński 6, Zuber 5, Bartkowiak 5, Kondraciuk 4, Lewandowski 4, Martyniak 2