Reklama

Gmina Kłodzko: Ponad 3 mln zł. na budowę wodociągu i kanalizacji

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Fot. Gmina Kłodzko

Gmina Kłodzko: Ponad 3 mln zł. na budowę wodociągu i kanalizacji - Zdjęcie główne

Gmina Kłodzko porządkuje gospodarkę wodno-ściekową | foto Fot. Gmina Kłodzko

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Kłodzko: Wójt gminy podpisał umowę na prace remontowe związane z gospodarką wodno-ściekową

Gmina Kłodzko rozpoczyna kolejny etap porządkowania gospodarki wodno-ściekowej. Zobacz, jakie miejsca będą objęte pracami remontowymi. 

 

Prace remontowe

Wójt Gminy Kłodzko, Zbigniew Tur i przedstawiciel firmy House Concept Krzysztof Machulak podpisali umowę na wykonanie prac w zakresie porządkowania gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy.Tym razem jest to zadanie o wartości ponad 3,3 mln zł, a dotyczy Żelazna i Ołdrzychowic Kłodzkich. 

 

Co zostanie zrealizowane? 

Czwarty etap zadania o nazwie „Porządkowanie gospodarki wodno-ściekowej, budowa sieci wodociągowej w Żelaźnie z ujęcia wody w Ołdrzychowicach Kłodzkich oraz odcinków sieci kanalizacyjnej” zrealizowane ma być w ciągu roku, licząc od 20 maja, czyli dnia podpisania umowy. Inwestycja obejmuje budowę sieci wodociągowej z ujęcia wody w Ołdrzychowicach Kł. oraz budowę sieci wodno-kanalizacyjnej na ul. Wiśniowa i do budynków 55 i 56 w Żelaźnie. Z kolei zadanie w Ołdrzychowicach Kłodzkich to budowa sieci wodno-kanalizacyjnej na ul. Zielonej i do budynków o numerach 4, 4a, 4b i 5 na ul. Wodnej.

Natalia Kołodziej, inf. Gmina Kłodzko 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy