Reklama

Gmina Kłodzko: 28 marca uzupełniające wybory do rady gminy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Fot. Termit, polska-org.pl

Gmina Kłodzko: 28 marca uzupełniające wybory do rady gminy - Zdjęcie główne

Gmina Kłodzko: Wybory w związku wygaśnięciem mandatu Jerzego Lisa | foto Fot. Termit, polska-org.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Kłodzko: Już wkrótce odbędą się uzupełniające wybory w związku z wygaśnięciem mandatu zmarłego Jerzego Lisa.

Gmina Kłodzko. Odbędą się wybory uzupełniające do rady gminy w okręgu wyborczym nr. 2.

 

Kiedy?

W niedzielę, 28 marca mieszkańcy Gminy Kłodzko wybiorą, kto wejdzie do rady gminy. Aktualnie jest jedno puste miejsce po zmarłym, wieloletnim radnym - Jerzym Lisie. 1 nowego radnego mieszkańcy wybierać będą w okręgu wyborczym nr 2. Decyzję o nadchodzących wyborach uzupełniających ogłosił wojewoda dolnośląski, Jarosław Obremski. 

 

Gmina Kłodzko: 28 marca uzupełniające wybory do rady gminy

 

Jerzy Lis

Zmarły w grudniu ubiegłego roku Jerzy Lis przez wiele lat był aktywnym działaczem w gminie Kłodzko. Ostatnie 40 lat poświęcił klubowi sportowemu Iskra - Od zawsze pielęgnował ideę krzewienia kultury fizycznej. Przez wiele lat swojej najrozmaitszej działalności zdążył poznać pasjonatów, z którymi realizował swoje hobby. Nigdy nie szczędził prywatnego czasu i zawsze wkładał wiele wysiłku, by doprowadzić drużynę na szczyt. Gmina Kłodzko rozwijała się także dzięki jego działalności. - Nigdy się na nic nie skarżył, nie narzekał. Brał życie takim, jakie było. Zawsze był blisko, gdzieś obok. Trudno się przyzwyczaić do myśli, że jest już dla nas nieosiągalny. Trudno sobie wyobrazić, że już nie przyjedzie do urzędu na swoim rowerze - wspominają Go pracownicy z urzędu gminy. 

Natalia Kołodziej

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy