Reklama

Działaj Lokalnie - kasa przyznana

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Działaj Lokalnie - kasa przyznana - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rozstrzygnięto konkurs grantowy Działaj Lokalnie 2020. Jedenaście organizacji dostało dotacje. W sumie ponad 55 tys. zł.

W tym roku wpłynęło 15 wniosków od organizacji pozarządowych na łączną sumę 80 tys. zł. Dofinansowanie otrzymało 11 projektów. Granty wyniosły od 2,9 zł do 6 tys. zł. Organizatorem konkursu jest ośrodek Działaj Lokalnie prowadzony przez Fundację Razem Możemy Więcej przy Domu Dziecka w Kłodzku. Konkurs jest częścią programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. - Po raz pierwszy mieliśmy do rozdysponowania na granty pulę przekraczającą 55 tys. zł – podsumowuje Damian Ślak, koordynator konkursu. - Nowością było też to, że projekty miały dodatkowo przewidywać działania zmniejszające negatywne skutki epidemii – dodaje.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy