Reklama

Dość łatania łat

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Dość łatania łat - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 30 mieszkańców podpisało się pod petycją dotyczącą remontu drogi powiatowej Starkówek – Paszków. Władze powiatu jeszcze nie odpowiedziały na złożony 18 marca wniosek. Wyznaczyły sobie na to czas do 18 czerwca.

O co konkretnie proszą mieszkańcy? O ocenę stanu drogi, której nawierzchnia ma już 50 lat. - Szosa jest łatana co roku; jest już łata na łacie i dlatego są duże nierówności – piszą mieszkańcy w petycji. - Naszym zdaniem zamiast kolejnych łat należałoby położyć nowy asfalt – wnioskują Jak ta petycja zostanie rozpatrzona przez Zarząd Powiatu Kłodzkiego? W ciągu ostatnich 3 lat (2016-2018) do ZPK wpłynęło 7 petycji. Ani jedna nie została rozpatrzona pozytywnie. Petycje do ZPK 2016 rok - 0 2017 rok - 7 2018 rok - 0 Drogi i PKS O co mieszkańcy prosili w dotychczasowych petycjach Zarząd Powiatu Kłodzkiego? O remonty dróg i kursy autobusowe. Niestety ani jedna z 7 petycji nie doczekała się pozytywnego załatwienia. > Petycja o przywrócenie zlikwidowanej linii autobusowej Lądek-Zdrój -Warszawa. Odpowiedź negatywna. > Petycja dotycząca kursu PKS Kłodzko – Karłów (przez Radków). Rozpatrzona negatywnie. > Petycja o pozostanie granitowej nawierzchni drogi w Międzygórzu. Pozostawiono tylko chodniki z kostki. > Petycja dotycząca budowy chodnika przy ul. Korczaka w Kłodzku. Pozostała bez rozpatrzenia ze względów formalnych. > Petycja dotycząca naprawy drogi w Gorzanowie. Zarząd poinformował, że inwestycja będzie możliwa jeśli znajdzie się w budżecie. > Petycja dotycząca przywrócenia kursu autobusowego z Bystrzycy do Polanicy-Zdroju. Rozpatrzona negatywnie. > Petycja dotycząca remontu drogi Nowa Wieś – Czerwieńczyce. Rozpatrzona negatywnie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy