Reklama

Dorzucą się do mostu w Wojborzu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: foto: pixabay.com

Dorzucą się do mostu w Wojborzu - Zdjęcie główne

foto foto: pixabay.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z nagłą koniecznością wykonania remontu mostu w Wojbórz w ciągu drogi powiatowej nr 3245D, radni gminy wiejskiej Kłodzko podjęli uchwałę o przekazaniu na ten cel 100 tys. zł.

Pieniądze tafią do kłodzkiego starostwa, które jako zarządca drogi, zleci wykonanie remontu. - Potrzeba niezwłocznej naprawy mostu wynika z jego złego stanu technicznego, który został ujawniony podczas przeglądu technicznego – uzasadniają swoją decyzję gminni samorządowcy. - Brak zdecydowanych i szybkich działań mógł doprowadzić do konieczności wprowadzenia czasowego zakazu ruchu na moście, w wyniku czego mieszkańcy Wojborza mieliby utrudniony dojazd z jednej części miejscowości do drugiej – dodają. Zakres planowanych robót obejmie: wymianę skorodowanej i przegniłej płyty pomostowej ze stalowej na żelbetową, remont skorodowanych dźwigarów stalowych, remont nawierzchni jezdni i chodników na obiekcie, remont poręczy i barier ochronnych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy