Doral idzie jak burza!

Opublikowano:

Doral idzie jak burza! - Zdjęcie główne

WiadomościKoszykarze Nysy Kłodzko idą jak burza! Doralowcy wygrali już czwarty mecz z rzędu, a piąty w sezonie!

Tym razem odprawili z kwitkiem będącą  ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji Albę Chorzów 72:75!

Po pierwszej połowie na tablicy widniał wynik remisowy, natomiast po trzeciej fantastycznej partii (11:22) objęliśmy wysokie prowadzenie.

Czwarta kwarta to po raz kolejny nerwowa końcówka, w której desperacko walczący chorzowianie nie zdołali dogonić kłodzczan i to my mogliśmy się cieszyć z trzypunktowego zwycięstwa.

Wygrana tym cenniejsza, iż daje nam już 13 pkt na koncie i bezpośredni kontakt z czołówką II ligi (tyle samo punktów ile czwarty zespół w TOP4). Najskuteczniejszym naszym zawodnikiem był niezawodny Maciej Lepczyński, zdobywca 20 pkt.

Z dobrej strony pod koszem pokazał się także Rafał "Rafi" Ulrich. Mamy nadzieję,  że ta wspaniała victoria będzie dobrym prognostykiem przed przyszłotygodniowym meczem z wiceliderem MKS Skierniewice, a także pozostałą częścią sezonu.

ALBA CHORZÓW 72:75 DORAL ZETKAMA NYSA KŁODZKO

(17:14,19:22,11:22,25:17)

Alba: Spychała 25, Baszyński 0, Chwal 4, Gembus 14, Pełka 7, Lis 0, Magdziarz 12, Woźniak 7, Lewicki 3.

Doral Nysa: Lepczyński 20, Kowalski 12, Płatek 12, Ulrich 11, Weiss 6, Obrzut 5, Grygiel 3.