Reklama

Dogrywka po dogrywce

Opublikowano: pon, 17 gru 2018 00:00
Autor:

Dogrywka po dogrywce - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości II tura wyborów nie zakończyła się. Będą wybory uzupełniające. Do urn pójdą mieszkańcy Polanicy-Zdroju i gminy wiejskiej Kłodzko. Którzy?

Komisarz wyborczy wygasił mandaty tych radnych, którzy kandydowali na wójta lub burmistrza i zostali wybrani. W przypadku stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego w gminie liczącej powyżej 20 tys. mieszkańców komisarz wyborczy powołuje na jego miejsce kandydata z tej samej listy, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów. W przypadku wygaśnięcia mandatu radnego w gminie liczącej do 20 tys. mieszkańców (okręgi jednomandatowe), wojewoda zarządza wybory uzupełniające. Trzecia tura za Tura W gminie wiejskiej Kłodzko wybory uzupełniające odbędą się w okręgu nr 1 (Boguszyn, Jaszkówka, Podzamek, Wojciechowice), w którym zwyciężył Zbigniew Tur (został wójtem). Wojewoda wyznaczył już datę wyborów uzupełniających. Zostaną one przeprowadzone w niedzielę, 20 stycznia 2019 r. Razy dwa w uzdrowisku W Polanicy Zdroju wybory uzupełniające przeprowadzone zostaną aż dwa razy: w okręgu nr 7, w którym zwyciężył Mateusz Jellin (został burmistrzem) i w okręgu nr 5 w którym wygrała Agata Winnicka (obejmie fotel wiceburmistrza). Wojewoda wyznaczył daty wyborczych dogrywek. W okręgu nr 5 na niedzielę 10 lutego 2019 roku, a w okręgu nr 7 na niedzielę 20 stycznia 2019 r. Wybory uzupełniające w Polanicy-Zdroju: Okręg nr 5 - 10 lutego 2019 roku Ulice: Baczyńskiego, Broniewskiego, Dąbrowskiej, Graniczna, Hłaski, Kasprowicza, Kościuszki (numery parzyste od 6a do końca, numery nieparzyste od 13 do końca), Orkana, Reja, Reymonta, Sienkiewicza, Sokołowskiego, Stachury, Staffa. Okręg nr 7 - 20 stycznia 2019 roku Ulice: Wojska Polskiego (numery parzyste od 2 do 20, numery nieparzyste od 1 do 17), Spacerowa, Warszawska.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy