Reklama

Bystrzyca Kłodzka: Bystrzycka firma Mondi nowym partnerem ZSP

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Bystrzyca Kłodzka: Bystrzycka firma Mondi nowym partnerem ZSP - Zdjęcie główne

Bystrzyca Kłodzka: Nowe współpraca ZSP z bystrzycką firmą Mondi | foto Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Bystrzyca Kłodzka: Podpisano list intencyjny o współpracy bystrzyckiej firmy Mondo, a Zespołem Szkół Ponadpodstawowych. Co to oznacza dla uczniów?

Bystrzyca Kłodzka - Firma Mondi nowym partnerem Zespołu Szkół Ponadpodstawowych. 

 

Nowości w ZSP

W środę, 18 maja w budynku Starostwa Powiatowego w Kłodzku podpisano list intencyjny dotyczący współpracy Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Bystrzycy Kłodzkiej z bystrzycką firmą Mondi. Firma zadeklarowała, że obejmie swoim patronatem klasy Technikum Informatycznego w ZSP. Współpraca szkoły ze spółką Mondi ma przyczynić się do utworzenia nowoczesnego rynku szkolnictwa technicznego, który będzie podążał za aktualnymi trendami oraz przede wszystkim - potrzebami uczniów. Firma Mondi zapewni szkole rzeczowe oraz finansowe wsparcie w realizacji nowych zadań w obszarze grafiki komputerowej. Uczniowie ZSP będą mogli korzystać z konkursów z nagrodami, działań z zakresu najnowszych technologii IT oraz dostępu do płatnych staży dla wyróżniających się w nauce. 

 

Będą współpracować

Starostwo, ZSP i firma Mondi będą wspólnie dążyć do uatrakcyjnienia oferty kształcenia dla młodzieży poprzez podnoszenie kwalifikacji kadr technicznych do rozwijającego się rynku pracy. List intencyjny podpisali:

Maciej Awiżeń Starosta Kłodzki oraz Małgorzata Jędrzejewska-Skrzypczyk Wicestarosta Kłodzki - z ramienia Powiatu Kłodzkiego 

Dorota Łakucewicz – Dyrektorka Zespółu Szkół Ponadpodstawowych 

Anita Kozber - Dyrektor Finansowy firmy Mondi 

W spotkaniu również udział wzięły Anetta Kościuk Dyrektor Wydziału Oświaty, Mariola Rak Wicedyrektor szkoły oraz Natalia Kostecka HR Business Partner z firmy Mondi.

Natalia Kołodziej, Starostwo Powiatowe w Kłodzku 

 

Bystrzyca Kłodzka: Bystrzycka firma Mondi nowym partnerem ZSP

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy