Reklama

Bystrzyca Kłodzka: Grupy artystyczne otrzymały granty finansowe

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Fot. Portal Samorządowy Bystrzyca Kłodzka

Bystrzyca Kłodzka: Grupy artystyczne otrzymały granty finansowe - Zdjęcie główne

Bystrzyca Kłodzka: Artyści otrzymali środki potrzebne do dalszego rozwoju | foto Fot. Portal Samorządowy Bystrzyca Kłodzka

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Bystrzyca Kłodzka: Komisja grantowa przyznała nagrody dwóm bystrzyckim grupom artystycznym. Zobacz czym się zajmują

Bystrzyca Kłodzka - Granty finansowe otrzymały dwie grupy artystyczne działające przy bystrzyckim MGOK. 

 

Granty na rozwój lokalnych inicjatyw

Znane są wyniki konkursu pod nazwą Działaj Lokalnie, którego organizatorem w naszym regionie jest Fundusz Lokalny Masywu Śnieżnika. 

Głównym celem Programu jest wspieranie i aktywizowanie lokalnych społeczności na terenach wiejskich i w małych miastach przez projekty obywatelskie, które mają za zadanie pobudzanie aspiracji rozwojowych, poprawę jakości życia oraz przyczynianie się do budowy tzw. kapitału społecznego. Ośmioosobowa komisja grantowa, w skład której wchodzą przedstawiciele szkół, domów kultury, urzędów miast i gmin, ludzie biznesu oraz inne osoby zaangażowane społecznie - wyłoniła zwycięzców. W sumie w ramach programu spłynęło 26 wniosków. 14 z nich otrzyma dofinansowanie na łączną kwotę 58 tys. zł. Granty finansowe otrzymały m.in. dwie grupy inicjatywne działające przy Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Bystrzycy Kłodzkiej. 

 

Bystrzyca Kłodzka: Dwie grupy artystyczne otrzymały granty finansowe

 

Zwycięzcy z naszego regionu

Grupa Bajkowa Kotlina otrzymała 5 tys. zł. na organizację spektaklu teatralnego w ramach projektu o nazwie Wesele Gnomów. Natomiast Grupa Duende Flamenco otrzymała 4,3 tys. zł. na cykl warsztatów i pokazów tanecznych zaplanowanych w projekcie pod nazwą Każdy krok ma znaczenie.

Natalia Kołodziej, inf. UM Bystrzyca Kłodzka 

 

Bystrzyca Kłodzka: Dwie grupy artystyczne otrzymały granty finansowe

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy