Reklama

Bezpieczne ferie z komisarzem Lwem - policja ogłasza konkurs

Opublikowano: czw, 20 sty 2022 15:21
Autor: | Zdjęcie: KPP Kłodzko

Bezpieczne ferie z komisarzem Lwem - policja ogłasza konkurs - Zdjęcie główne

foto KPP Kłodzko

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dolnośląscy policjanci zapraszają dzieci i młodzież z terenu całego województwa do udziału w konkursie "Bezpieczne ferie z komisarzem Lwem". O co chodzi?

Już niebawem na Dolnym Śląsku rozpoczną się ferie. Dla uczniów to czas wolny od szkoły i zajęć. Warto w tym okresie pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, których należy przestrzegać. W związku z tym dolnośląska policja wspólnie z policjantami z kłodzkiej komendy ogłaszają konkurs dla dzieci i młodzieży z terenu naszego województwa dotyczący zasad bezpiecznego zimowego wypoczynku.

Konkurs jest bezpłatny i ma charakter otwarty. Adresowany jest do dzieci oraz młodzieży, we wszystkich powiatach województwa dolnośląskiego. Celem konkursu jest propagowanie wiedzy na temat prawidłowych zachowań podczas zimowego wypoczynku. Dlatego warunkiem przystąpienia do konkursu jest opracowanie zasad bezpiecznego wypoczynku podczas ferii zimowych.
- podkom.  Wojciech Jabłoński

Jakie są zasady?

Policjanci informują, że forma pracy jest dowolna - można stworzyć pracę plastyczną, spot, film lub prezentację multimedialną. 

Chcielibyśmy zachęcić wszystkich do twórczej pracy. Stwórzcie pracę plastyczną, spot, film lub prezentację multimedialną, a może jeszcze inną formę, która okaże się atrakcyjna dla waszych rówieśników. 
- podkom.  Wojciech Jabłoński

Prace konkursowe można wysłać pocztą, dostarczyć osobiście do sekretariatu Wydziału Prewencji KWP we Wrocławiu przy ul. Podwale 31-33, albo drogą elektroniczną na skrzynkę: [email protected] lub [email protected]

Termin nadsyłania prac to 20 luty 2022 roku.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy