Reklama

Antoni Macierewicz w Polanicy-Zdroju. Opowiadał o tym, kto i kiedy odpowie za "zbrodnię smoleńską"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: prt sc - YouTube

Antoni Macierewicz w Polanicy-Zdroju. Opowiadał o tym, kto i kiedy odpowie za "zbrodnię smoleńską" - Zdjęcie główne

Przewodniczący Komisji Smoleńskiej w Polanicy-Zdroju opowiadał o katastrofie smoleńskiej, nazywając ją zbrodnią smoleńską. | foto prt sc - YouTube

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W miniony weekend w Polanicy-Zdroju odbyła się kolejna edycja wydarzenia "Przystanek Niepodległość". Do uzdrowiska przyjechał między innymi Antoni Macierewicz.

Polanica-Zdrój. W miniony weekend w Nowym Zdroju odbyła się 7. edycja patriotycznego wydarzenia Przystanek Niepodległość. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji były słowa Marszałka Józefa Piłsudskiego: Niepodległość nie jest Polakom dana raz na zawsze.

Czym jest Przystanek Niepodległość?

Przystanek Niepodległość to impreza, która od 2015 roku odbywa się na Ziemi Kłodzkiej. Poprzednie edycje organizowane w Lewinie Kłodzkim i Dusznikach-Zdroju, a od dwóch lat uczestnicy odwiedzają wydarzenia odwiedzają Polanicę-Zdrój.

W debatach dyskutujemy o Polsce, o naszej przeszłości, teraźniejszości, przyszłości. O  szansach, zagrożeniach, ważnych wydarzeniach w kraju i na świecie. Słuchamy wybitnych publicystów, historyków, polityków. Spieramy się. Stałe tematy poruszane w trakcie spotkań dotyczą Żołnierzy Wyklętych i Smoleńskiej Tragedii
- możemy przeczytać na stronie organizatora.

 Antoni Macierewicz w Polanicy-Zdroju

Jednym z głównych gości Przystanku Niepodległość był Antoni Macierewicz - Marszałek Senior Sejmu RP, Wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości, Przewodniczący Podkomisji Smoleńskiej oraz Minister Obrony Narodowej w latach 2015-2018.

W rozmowie z Pawłem Piekarczykiem mówił o katastrofie smoleńskiej, nazywając ją zbrodnią smoleńską. Wyjaśniał krok po kroku szczegóły raportu o katastrofie i mówił o rzekomych kłamstwach zawartych w poprzednich analizach, między innymi o współpracy polsko-rosyjskiej, która miała ukryć prawdę o domniemanym zamachu. 

Całą rozmowę można zobaczyć poniżej:

Przeczytaj również: Senator Szwed się klonuje?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy