Reklama

Akcja Gimbus 2015

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay.com

Akcja Gimbus 2015 - Zdjęcie główne

foto pixabay.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W dniach od 2 do 4 września Dolnośląska Inspekcja Transportu Drogowego, jak co roku, prowadzić będzie kontrole ukierunkowane na pojazdy wykonujące przewozy dzieci i młodzieży do placówek oświatowych na terenie Dolnego Śląska

Działania, mające na celu poprawę bezpieczeństwa przewozu dzieci do szkół, a w szczególności wyeliminowanie z ruchu pojazdów niesprawnych technicznie, będą prowadzone w pobliżu szkół w godzinach porannych po dowiezieniu dzieci oraz w godzinach popołudniowych podczas oczekiwania kierowców na odwiezienie dzieci do miejsc zamieszkania. Planowane działania są kontynuacją cyklicznie powtarzanych kontroli zarówno w pierwszych dniach po rozpoczęciu roku szkolnego jak i podczas jego trwania. Kontrolami objęta będzie jak największą liczba szkół do których dowożone są dzieci z pobliskich miejscowości. W trakcie kontroli Inspektorzy Transportu Drogowego sprawdzać będą: Ø Trzeźwość kierowców Ø Stan techniczny autobusów Ø Oznakowanie autobusów. Ø Kompletność dokumentacji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy