Stronie Śląskie. Wczoraj, 10 marca informowaliśmy o tragicznym wypadku w Stroniu Śląskim. Mężczyzna rzucił się z okna.
Nie przeżył
Stronie Śląskie - 10 marca około godziny 17.20 mężczyzna wyskoczył z trzeciego piętra bloku mieszkalnego. Była to próba samobójcza i ze zgłoszenia wynikało, że mieszkaniec nie oddychał. Na miejsce przyleciał śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego, medycy reanimowali mężczyznę przez długi czas. Jak się okazało, nie udało się go uratować. Mężczyzna miał być przewieziony do szpitala we Wrocławiu, niestety wysiłki ratowników i strażaków nie pomogły. Zmarł na miejscu. Jego ciało zostało wyniesione ze śmigłowca, ogrodzone parawanem, a na miejsce przyjechał prokurator. Teraz sprawa będzie badana przez biegłych.
Nie jesteś sam
Problemy psychiczne to w Polsce temat, któremu nie poświęca się dostatecznie dużo uwagi. W przypadku nachodzących myśli o odebraniu sobie życia - nie bój się zwrócić o pomoc.
Natalia Kołodziej
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.