Reklama

Dolny Śląsk Travel: Nowa platforma do zakupu wycieczek

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Fot. www.dolnyslask.travel.pl

Dolny Śląsk Travel: Nowa platforma do zakupu wycieczek  - Zdjęcie główne

Dolny Śląsk Travel: Podróżuj po naszym województwie | foto Fot. www.dolnyslask.travel.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dolny Śląsk Travel PL to portal, na którym można obejrzeć urokliwe miejsca naszego regionu, a przy okazji od razu zarezerwować wycieczkę.

Dolny Śląsk Travel PL oferuje możliwość wyszukiwania wycieczek w konkretnych rejonach Dolnego Śląska. Co jeszcze można znaleźć na portalu? 

 

Pomysłodawcy

W budowanie i tworzenie portalu zaangażowani byli min. Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Urząd Marszałkowski naszego województwa i Miasto Wrocław. Dolny Śląsk Travel PL to internetowa platforma sprzedaży produktów i wycieczek turystycznych. Oferuje gotowe pakiety wycieczkowe w całym województwie dolnośląskim. 

 

Co nowego?

Jest to przede wszystkim pierwszy w Polsce portal, który sprzedaje pełne pakiety turystyczne z uwzględnieniem zarówno atrakcji, jak i noclegów. Na stronie dostępne są też pamiątki, upominki i książki z całego regionu. Jest to ułatwienie w planowaniu wycieczek. Dostępna jest wyszukiwarka, w której można zaznaczyć region i zobaczyć, jakie oferty są aktualnie proponowane. Jest również możliwość filtrowania ich pod kątem wykorzystania bonu turystycznego, który przysługuje mieszkańcom. 

 

Oferty

Przy każdej proponowanej ofercie jest dostępny opis  samego regionu, klimatu oraz możliwości odpoczynku. Odwiedzający stronę mają możliwość szczegółowej analizy planu całego wyjazdu. Dodatkowo opisane są pensjonaty i wszystkie poszczególne atrakcje zawarte w wycieczkach. Do wglądu turystów jest także rubryka "Warto również zobaczyć", która nakierowuje na zwiedzanie poszczególnych miejsc w okolicy miejsca wyjazdu. Więcej informacji na stronie www.dolnyslask.travel.pl. Przypominamy, że działalność hoteli i pensjonatów zostaje wznowiona już od dziś, 12 lutego w reżimie sanitarnym obejmującym 50% z dostępnych miejsc. 

Natalia Kołodziej, inf. Paweł Wybierała

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy