Zawodniczki HS"Team Kłodzko Mistrzyniami Dolnego Śląska [GALERIA ZDJĘĆ]

Opublikowano:

SportZawodniczki HS"Team Kłodzko Mistrzyniami Dolnego Śląska. Zdobyły 12 medali.

W dniach 31 maja-1 czerwca na pływalni olimpijskiej we Wrocławiu odbyły się Letnie Mistrzostwa Dolnego Śląska w pływaniu - IX Memoriał Andrzeja Wernera. Pływaczki wywalczyły w tych dniach 12 medali: 5 złotych, 5 srebrnych i 2 brązowe.

Maja Poręba
Maja została niekwestionowaną królową stylu klasycznego, wygrywając wszystkie 3 dystanse: 50, 100 i 200 metrów z dużą przewagą i wynikami, które pozwalają optymistycznie patrzeć na najbliższe starty podczas Letnich Mistrzostw Polski.

XII miejsce na 50 m stylem dowolnym

Hanna Koźlak, Zofia Chilarska, Amelia Bidowaniec oraz Martyna Poręba swoimi świetnymi startami i czasami uzyskanymi na tych zawodach potwierdziły swoje aspiracje do dobrych występów na Mistrzostwach Polski. Aleksandra Tulska i Daria Zajączkowska potwierdziły swoje miejsce w społeczności pływackiej na Dolnym Śląsku, godnie reprezentując klub i Ziemię Kłodzką.