A-klasa: Włókniarz remisuje, Unia i Polonia wygrywają

A-klasa: Włókniarz remisuje, Unia i Polonia wygrywają - Zdjęcie główne

Lider z Kudowy-Zdroju nadal musi mrozić szampany

Sport

Żadne powyższe założenie nie zostało spełnione. Lider zremisował 2:2 w Dusznikach-Zdroju. Pogoń dwukrotnie obejmowała prowadzenie w meczu za sprawą Wesołowskiego oraz Staniszewskiego, ale rywale za każdym razem doprowadzali do remisu. Dwa gole dla Włókniarza zdobył grający trener Paweł Matecki. Unia Bardo rozgromiła 5:0 Sudety Międzylesie. Trzy punkty z Ożar przywiozła bystrzycka Polonia, która wygrała 3:1. Dwie bramki zdobył Dawid Wizimirski, a raz do siatki trafił Mateusz Grudzień. Taki sam wynik padł w Domaszkowie, gdzie Śnieżnik pokonał 3:1 Czarnych Braszowice. Dwa trafienia zanotował Bartosz Pławiak, a jedno Kamil Kaplita. Drużynie z Polanicy nie udało się wygrać czwartego meczu z rzędu. Zespół zremisował 2:2 w Wojborzu z ostatnim w tebeli ATS-em. Gole padły dopiero po przerwie. W 57 minucie goście wyszli na prowadzenie za sprawą Daniela Siemińskiego, ale później dwie bramki strzelił ATS i wydawało się, że dowiezie cenne zwycięstwo do końcowego gwizdka. Piłkarzom z Polanicy-Zdroju udało się doprowadzić do remisu tuż przed końcem meczu. Punkt uratował Rafał Kowalski. Trwa fatalna passa Orląt, które nie wygrały od jedenastu spotkań. Tym razem zespół z Krosnowic na własnym boisku zremisował 1:1 z Zamkiem Gorzanów (zdjęcie). Goście już w drugiej minucie spotkania wyszli na prowadzenie (gol Grzegorza Grochalskiego). Wynik został ustalony w 50 minucie, gdy do siatki trafił Dawid Krupa.