Trzecia wygrana koszykarzy

Trzecia wygrana koszykarzy   - Zdjęcie główne

Sport Koszykarze wygrali sparing. Pokonali trzecioligowca.

Koszykarze wygrali sparing. Pokonali trzecioligowy KKS Siechnice 89:74

Koszykarze Nysy Kłodzko wygrali trzeci sparing. We Wrocławiu pokonali trzecioligowy KKS Siechnice 89:74 (w kwartach: 21:20, 31:18,18:20, 19:16). Podopieczni trenera Marcina Radomskiego przewagę wypracowali w II kwarcie wygranej przez nich różnicą aż 13 oczek. Podczas tego meczu towarzyskiego nie prowadzono statystyk indywidualnych. Wcześniej doralowcy dwukrotnie ograli innego trzecioligowca, Górnik Wałbrzych.

II-ligowy zespół rozpocznie walkę o punkty na początku października. Pierwszy mecz sezonu 2012/2013 rozegra we Wrocławiu. Przeciwnikiem Nysy będzie drużyna WKK. We własnej hali Nysa zadebiutuje 13 października. Zagra wówczas z AZS-em Katowice.