Powiat Kłodzki. Natalia Grzegorzewska z brązem na Mistrzostwach Europy MTB 2022

Autor: | Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Powiat Kłodzki. Natalia Grzegorzewska z brązem na Mistrzostwach Europy MTB 2022 - Zdjęcie główne

17-latka z naszego powiatu ma szansę na międzynarodową karierę. | foto Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Sport Natalia Grzegorzewska wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Europy juniorek w kolarstwie górskim cross-country.

Powiat Kłodzki. 17-latka z powiatu kłodzkiego w Portugalii wywalczyła III miejsce.  Złoto na swojej szyi zawiesiła Monique Halter , a srebro Lea Huber.  Natalia do samego końca rywalizowała z Włoszką Valentiną Corvi, od której w finalnie okazała się lepsza.

Dla Natalii to kolejny świetny wynik w tym sezonie - w kwietniu wygrała zawody Pucharu Czech, a do tego dwa razy stawała na podium zawodów z serii Junior Series XCO w Heubach była druga, w Albstadt trzecia. Co więcej, Natalia Grzegorzewska triumfowała w juniorskich wyścigach imprez Mai Włoszczowskiej MTB Race czy Górale na Start i Pressingowa Petarda MTB XCO Jastrzębie-Zdrój.