Polonia wskoczyła na podium

Polonia wskoczyła na podium - Zdjęcie główne

SportLider z Kudowy zdobyły niepokonane dotychczas na własnym boisku Sudety

Lider z Kudowy zdobyły niepokonane dotychczas na własnym boisku Sudety

W meczu na szczycie Sudety przegrały na własnym boisku 2:3 z Włókniarzem Kudowa-Zdrój. Zespół z Kudowy po 73 minutach wygrywał 3:0 i wydawało się, że jest po meczu, ale ambitnie grający gospodarze zdołali szybko zdobyć dwie bramki. Na kolejne zabrakło czasu. Porażkę Sudetów wykorzystała Polonia Bystrzyca Kłodzka, która po zwycięstwie 2:0 nad KS Polanica- Zdrój wskoczyła na trzecie miejsce w tabeli (zdjęcie). Bramki dla podopiecznych Wiesława Zalewskiego zdobyli Daniel Pasternak oraz z rzutu karnego Rafał Sołodowczuk. Unia Bardo skromnie ale wygrała z Orlętami Krosnowice. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 Gola dla Unii na wagę trzech punktów strzelił w 74 minucie Marek Cichoń. W dole tabeli cenne zwycięstwo odniosła Łomniczanka Stara Łomnica, która rozgromiła 5:1 Czarnych Braszowice. Dwa trafienia zaliczył Adrian Świtalski, a raz do siatki trafił Tomasz Marcinowski, Przemysław Szmigiel i Łukasz Gacek. Tak sam rezultat padł w Dusznikach-Zdroju, gdzie Pogoń rywalizowała z ATS Wojbórz. Gospodarze bez problemu ograli outsidera rozgrywek po dwóch golach Reicherta, jednej Wilczyńskiego i uwaga, dwóch bramkach samobójczych. Swojego dorobku punktowego nie podreperowali piłkarze Zamku Gorzanów, którzy przegrali 0:2 z Interem Ożary. Pozostałe wyniki ostatniej kolejki: Orzeł Mąkolno - Odrodzenie Szalejów Dolny 3:5; Hutnik Szczytna - Śnieżnik Domaszków 2:4.