Niemoc Doralu trwa

Niemoc Doralu trwa - Zdjęcie główne

SportZnowu o losach meczu przesądziła ostatnia kwarta.

Kłodzcy koszykarze w niedzielę rozegrali w Jeleniej Górze ligowy mecz z tamtejszymi Sudetami.

Po pierwszej przegranej 7 punktami kwarcie w drugich 10 minutach kłodzczanie odrobili aż 6 oczek straty. Niestety w drugiej połowie Sudety powiększyły przewagę nad kłodzczanami wygrywając ostatecznie 70:62. Był to ósmy z dziewięciu jak dotąd rozegranych spotkań Doralu Nysy Kłodzko.

Sudety Jelenia Góra – Doral Nysa Kłodzko 70:62 (18:11, 14:22, 17:13, 21:16)
Doral Nysa Kłodzko: Józefowicz 15 (3x3), Magdziarz 14 (1x3), Wyrwas 11, Kowalski 11 (1x3), Gadomski 6, Weiss 5, Radwański 0, Ratajczak 0, Cieśla 0, Barycza 0.
Sudety Jelenia Góra: Czech 21, Kozak 17(3x3), Niesobski 16, Minciel 8, Ostrowski 4, Wiliusz 2,Wojciul 2. Raczek 9, Taraszkiewicz 0.

Pozostałe mecze kolejki:
WKK Wrocław - GKS Tychy 90 :73 (29:28, 22:15, 26:14, 13:16)
WSTK Wschowa Sława - GTK FLUOR Gliwice 45 :83 (11:31, 10:16, 12:19, 12:17)
KS Pogoń Prudnik - Alba Chorzów 93 :73 (21:23, 20:20, 30:15, 22:15)
KS AZS AWF Katowice - HK Bank Spółdzielczy Żory 106 :83 (33:20, 22:17, 32:16, 19:30)