Nie dali rady

Nie dali rady - Zdjęcie główne

SportDoral Zetkama Nysa Kłodzko przegrał u siebie z WKS Śląskiem Wrocław 65:83. Pomimo porażki mecz podobał się kibicom.

W 1. kwarcie Śląsk przeważał na obu tablicach i zdominował tę część gry. Nasz zespół zaczął grać jak równy z równym dopiero pod koniec tej części meczu.

Od tego momentu Doral odrabiał straty. Pod koniec trzeciej kwarty przewaga Śląska zmalała do 2 punktów. W 4 i 5 minucie ostatniej części spotkania wrocławianie w zaledwie 90 sekund osiągneli kilkunastopunktowe prowadzenie.

W zespole WKS-u zagrali m.in. byli reprezentanci Polski: Mirosław Łopatka oraz Radosław Hyży

Doral Zetkama Nysa Kłodzko - WKS Śląsk Wrocław 65 : 83 (17:33, 23:12, 16:15, 9:23)

Doral Zetkama Nysa Kłodzko: Gadomski 17, Kruk 10 (1x3), Józefowicz 9 (3x3), Sterenga 10, Lipiński 7, Ulrich 4, Weiss 4, Radwański 2, Zubik 2, Cieśla 0.

WKS Śląsk Wrocław: Łopatka 25 (1x3), Hyży 16, Grygiel 14 (2x3), Kowalski 8 (1x3), Mroczek-Truskowski 5 (1x3), Kulon 5, Leszczyński 5, Bawolski 3 (1x3), Bluma 2, Bodziński 0, Płatek 0.