Koszykówka: Porażka u siebie

Koszykówka: Porażka u siebie - Zdjęcie główne

SportPrzegrana Doralu. Zobacz zdjęcia!

Kłodzcy koszykarze pokonani na własnym parkiecie. W sobotę przegrali 51:63 z wyżej notowanym zespołem GTK Gliwice.

Mecz rozpoczął się od serii wymian punkt za punkt. Jednak to gliwiczanie pierwsi wyszli na wyraźne prowadzenie. W ósmej minucie prowadzili siedmioma punktami. W grę Doralu wkradł się chaos, co zaowocowało błędem 24 sekund. Po pierwszej kwarcie goście prowadzili 10:14.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Drugie 10 minut to zacięta rywalizacja, w której najpierw GTK powiększył swoją przewagę, by po chwili zawodnicy Doralu zniwelowali straty do zaledwie jednego oczka. Do szatni kłodzczanie schodzili z czteropunktową stratą.

Kłodzczanie byli po przerwie jeszcze bardziej zmotywowani. W 26. minucie wyszli na prowadzenie 32:30. Tej minimalnej przewagi nie udało się jednak utrzymać. Drużyna GTK kilka chwil później rzutem za 3 punkty zmieniła wynik na 32:33, by ostatecznie zwiększyć dystans do kłodzczan na aż 12 punktów.