Koszykówka: Nareszcie wygrana!

Koszykówka: Nareszcie wygrana! - Zdjęcie główne

SportDoral Zetkama Nysa Kłodzko wygrała z MKS Skierniewice 83:73. To pierwsze ligowe zwycięstwo kłodzczan od 8 października.

W sobotę Doral słabo zaprezentował się jedynie w I kwarcie meczu, którą przegrał 23:28. O losach meczu zadecydowała II i III część meczu. Kwarty te były wygrane różnica 5 i 9 punktów.

Doral Zetkama Nysa Kłodzko - MKS Ósemka Skierniewice 83:73 (23:28, 18:13, 18:9, 24:23)

Doral Zetkama Nysa Kłodzko: Weiss 20 , Ulrich 14, Józefowicz 14 (3x3) ,Gadomski 14 , Zubik 11 , Radwański 9 (1x3), Lipiński 1.
MKS Skierniewice: Mąkolski 20 (4x3) , Świech 13 , Czaplicki 12 (1x3) , Zieliński 11 (1x3) , Tradecki 6 (2x3) , Krawiec 6 , El-Ward 5.