Koszykówka: Doral ZNOWU przegrał

Koszykówka: Doral ZNOWU przegrał - Zdjęcie główne

SportDoral Zetkama - AZS AWF Katowice 73:81. Seria przegranych meczów nadal trwa.

Doral Zetkama - AZS AWF Katowice 73:81. Seria przegranych meczów nadal trwa.

Doral nie wykorzystał możliwości przełamania serii porażek, choć miał na to szanse. Pierwszą połowę kłodzka drużyna przegrała zaledwie 1 punktem.

Także wynik 3 kwarty dawał nadzieje na pozytywny finał spotkania. Ostatecznie katowicka mieszanka doświadczenia i młodości zwyciężyła różnicą 8 punktów.

DORAL ZETKAMA NYSA KŁODZKO -AZS AWF KATOWICE 73:81 (17:17, 16:17, 17:19, 23:28)

Doral Zetkama Nysa Kłodzko: Wiess 19 (1x3), Sterenga 14, Lipiński 11, Radwański 11 (1x3), Kruk 7, Cieśla 5 (1), Gadomski 4, Ulrich 2, Zubik 0.

AZS AWF Katowice: Mateusz Dziemba 19 (3x3), Milewski 18 (1x3), Tokarski 16 (4x3), Nowak 13, M. Dziemba 6 (1), Jurczyński 5, Ecka 4, Kurdubski 0.