Koszykówka: Doral uległ Albie

Koszykówka: Doral uległ Albie - Zdjęcie główne

SportWyjazdowa przegrana kłodzczan.

Alba Chorzów - Doral Nysa Kłodzko - 88:76

Zawodnicy Doralu do Chorzowa jechali podbudowani ubiegłotygodniowym zwycięstwem z wiceliderem - Pogonią Prudnik. Niestety udana była jedynie pierwsza kwarta. Doral wygrał ją 5 punktami. Kolejne fragmenty spotkania były o wiele gorsze. Do szatni kłodzcy koszykarze schodzili z 6 oczkami straty do chorzowian.

Trzecia kwarta to wyrównana gra. Zakończyła się ona remisem 24:24. W ostatnich 10 minutach koszykarze z Chorzowa powiększyli przewagę i ostatecznie wygrali 88:76.

Alba Chorzów - Doral Nysa Kłodzko 88:76 (15:20, 23:12, 24:24, 26:20)
Doral Nysa Kłodzko: Weiss 20 (1x3), Kowalski 16 (4x3), Bartkowiak 12, Gadomski 9, Barycza 6, Wyrwas 6, Magdziarz 5 (1x3), Ratajczak 4
Alba Chorzów: Gembus 19, Spychała 17, Wójcik 17, Morawiec 12 (2x3), Tradecki 11 (3x3), Weselak 5, Czyżniewski 4, Gembusz 2