Reklama

Powiat Kłodzki. Co mieszkańcy zgłaszają w Krajowej Mapie Zagrożeń?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: prt sc - Krajowa Mapa Zagrożeń

Powiat Kłodzki. Co mieszkańcy zgłaszają w Krajowej Mapie Zagrożeń? - Zdjęcie główne

Mieszkańcy powiatu kłodzkiego regularnie zgłaszają zagrożenia. | foto prt sc - Krajowa Mapa Zagrożeń

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Na sygnale Powiat Kłodzki: Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to nowoczesna i przede wszystkim bezpieczna platforma wymiany informacji pomiędzy społeczeństwem, a Policją. Co mieszkańcy naszego powiatu zgłaszali w grudniu?

Powiat Kłodzki. W grudniu mieszkańcy naszego powiatu dokonali 55 zgłoszeń na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, 24 z nich zostały potwierdzone. 48 zgłoszeń dotyczyło ruchu, najczęściej chodziło o przekroczenie prędkości i nieprawidłowe parkowanie, pozostałe 7 zgłoszeń to zgłoszenie prewencyjne.
Powiat Kłodzki: Obowiązkowe wyposażenie samochodu w 2022 roku

Mieszkaniec zgłasza, co robi policja?
Policjanci dokładnie sprawdzają każde zgłoszone zagrożenie. Następnie dokonują analizy ilości zgłoszeń w danym miejscu. W przypadku wielokrotnego ich potwierdzenia, patrole otrzymują do zadań stałych wytypowane rejony służbowe. Głównym celem działania jest całkowite wyeliminowanie zagrożeń dotyczących zakłócania bezpieczeństwa oraz porządku publicznego na terenie powiatu kłodzkiego. - Za pomocą aplikacji Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa można zaznaczyć również miejsca, gdzie przebywają osoby szczególnie narażone na wychłodzenie. Przypominamy mieszkańcom, że mapa nie służy do zgłaszania potrzeby pilnej interwencji Policji. W tego typu przypadkach należy korzystać z numeru 112 - informuje Wioletta Martuszewska z kłodzkiej policji.

Przeczytaj również:
Czechy: Problemy z wjazdem do naszych sąsiadów
Powiat Kłodzki: Zostań strażakiem - straż pożarna szuka pracowników

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy