Reklama

Rusza dokis.pl

Opublikowano: czw, 28 lis 2013 13:50
Autor:

Rusza dokis.pl - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji wśród 26 dolnośląskich instytucji kultury

Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji wśród 26 dolnośląskich instytucji kultury

Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji będzie współtworzyć domenę dokis.pl - Dolnośląska Kultura i Sztuka. Oficjalne uruchomienie multimedialnego portalu internetowego Dolnośląska Kultura i Sztuka w domenie dokis.pl.miało miejsce 27 listopada 2013 r. Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego uruchomił multimedialny portal internetowy Dolnośląska Kultura i Sztuka w domenie dokis.pl, będący elementem wdrażanego przez OKiS we Wrocławiu elektronicznego „Systemu zarządzania informacją o kulturze na Dolnym Śląsku”.

- Podczas zorganizowanego spotkania w Domku Romańskim we Wrocławiu zaproszeni dyrektorzy i przedstawiciele ośrodków kultury podpisali symboliczne porozumienie o współpracy oraz wymienili się spostrzeżeniami na temat dolnośląskiej kultury i potrzeby usystematyzowania przepływu informacji.Celem systemu jest skuteczne promowanie wydarzeń kulturalnych, zarówno w wymiarze regionalnym, jak i lokalnym. Zbieranie i redagowanie informacji oparte jest na ścisłej współpracy z  siecią najaktywniejszych na Dolnym Śląsku ośrodków kultury. - informuje Karolina Pszeniczna z KCKSiR-u.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy