Reklama

"Kłodzkie wypominki"

Opublikowano: wt, 8 paź 2013 07:17
Autor:

"Kłodzkie wypominki"  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Wkrótce finał projektu


Wkrótce finał projektu


Klub Otwartej Kultury zbliża się do końca realizacji projektu „Kłodzkie Wypominki”. Przypominamy, że jego cel to upamiętnienie grona kilkudziesięciu osób, pochowanych na cmentarzu komunalnym przy ulicy Dusznickiej. Już niedługo otrzymacie Państwo gotowe wydawnictwo. W tym miejscu chcemy podziękować za pomoc w jego przygotowaniu, za wszystkie rozmowy, maile, notatki, uwagi.

Chcielibyśmy kontynuować tę, jak się przekonujemy, wartościową inicjatywę w przyszłości, dlatego w dalszym ciągu prosimy o przysyłanie do nas informacji o osobach, które chcielibyście Państwo wspomnieć.

W środę 23 października 2013 roku, od 18.30, zapraszamy do Zespołu Szkół Społecznych przy ulicy Daszyńskiego 12 na spotkanie informacyjne dotyczące realizacji projektu.

Będzie można się dowiedzieć, jak przebiegała praca, na jakiej zasadzie wybraliśmy 64. Kłodzczan, których krótkie biogramy umieszczone są w wydawnictwie, na jakie niespodzianki natrafiliśmy.

Już teraz zapraszamy do zapoznania się z elektroniczną wersją mapki na stronie internetowej Klubu Otwartej Kultury: http://kokkultura.pl

Informujemy również, że w czasie bogatego wieczoru artystycznego 2 listopada w Centrum Kultury Chrześcijańskiej (d. kaplica MB Częstochowskiej) przy parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Kłodzku będzie można wziąć wydawnictwo, porozmawiać z realizatorami projektu, zasugerować rozwój pomysłu.

 

Projekt "Kłodzkie Wypominki" jest realizowany dzięki dofinansowaniu  z budżetu Powiatu Kłodzkiego oraz ze środków Urzędu Miasta Kłodzka.

 


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy