Reklama

Koronawirus Kłodzko: Zachorowania w ciągu ostatniej doby. Stan na 16 listopada

Opublikowano: pon, 16 lis 2020 11:44
Autor:

Koronawirus Kłodzko: Zachorowania w ciągu ostatniej doby. Stan na 16 listopada - Zdjęcie główne

Koronawirus Kłodzko. Zobacz, ile osób zachorowało w twojej okolicy 16 listopada

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Koronawirus Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało. 16 listopada kolejny wzrost zachorowań.

Koronawirus Kłodzko. Koronawirus Nowa Ruda. Koronawirus Kudowa-Zdrój. Koronawirus Polanica-Zdrój. Koronawirus Duszniki-Zdrój. Koronawirus Bystrzyca Kłodzka. Koronawirus Lądek-Zdrój. Koronawirus Międzylesie. Koronawirus Radków. Koronawirus Stronie Śląskie. Koronawirus Szczytna. Koronawirus Lewin Kłodzki - Sprawdź najnowsze dane z Twojej okolicy.

 

Województwo Dolnośląskie - stan na 16 listopada 

Przez ostatnie 24 godziny odnotowano 1784 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. To o 232 mniej niż wczoraj (15 listopada). Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą praktycznie ze wszystkich części województwa dolnośląskiego. 

W sumie obecnie zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim jest 51 491. osób.

W szpitalach walczy o powrót do zdrowia 1709 chorych na koronawirusa. Ciągle wśród nas jest więcej osób chorych, niż ozdrowieńców.

Do tej pory wyleczono z koronawirusa 21 915

Na kwarantannie przebywa 41 828 osób.

 

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki - stan na 16 listopada 

Dzisiaj koronawirus w powiecie kłodzkim był łaskawy. Nikt nie umarł w ciągu ostatniej doby. Ciągle 52 zarażonych walczy o życie w szpitalu, a 1564 osób jest chorych. Od początku pandemii w powiecie kłodzkim zmarły 24 osoby, a wyleczyło się 736.

Przez ostatnią dobę w powiecie kłodzkim zachorowało 177 osób, to o 132 osoby więcej niż wczoraj. Z koronawirusa wyleczyło się 38 osób. Najwięcej obecnie chorych w powiecie kłodzkim jest w Kłodzku (394), a najmniej w gminie Lewin Kłodzki (7).

 

Koronawirus Kłodzko

Kłodzko: zakażone koronawirusem są 394 osoby, a z zakazem opuszczania domu 530. Wykryto 44 nowych chorych. Wyzdrowiało 7 osób. 13 listopada zmarła tu jedna osoba. 

 

Koronawirus Kłodzko Gmina 

W Gminie Kłodzko zakażonych koronawirusem jest 197 osób, a z zakazem opuszczania domu 337. Wykryto 46 nowych chorych. Wyzdrowiały 4 osoby.

 

Koronawirus Nowa Ruda

W Nowej Rudzie zakażonych koronawirusem jest 205 osób, a z zakazem opuszczania domu 303. Wykryto 19 nowych chorych. Wyzdrowiała 1 osoba. Tu 27 października zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus Gmina Nowa Ruda

W Gminie Nowa Ruda zakażonych koronawirusem jest 80 osób, a z zakazem opuszczania domu 163. Wykryto 7 nowych chorych. Wyzdrowiały 3 osoby. Tu 3 listopada zmarła jedna osoba. 

 

Koronawirus Kudowa-Zdrój

W Kudowie-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 77 osób, a z zakazem opuszczania domu 93. Wykryto 11 nowych chorych. Wyzdrowiała 1 osoba. 

 

Koronawirus Polanica-Zdrój

W Polanicy-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 107 osób, a z zakazem opuszczania domu 145. Wykryto 5 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. 

 

Koronawirus Duszniki-Zdrój

W Dusznikach-Zdrój zakażone koronawirusem są 44 osoby, a z zakazem opuszczania domu 141. Wykryto 4 nowych chorych. Wyzdrowiała 1 osoba.

 

Koronawirus miasto i gmina Bystrzyca Kłodzka 

W mieście i gminie Bystrzyca Kłodzka zakażonych koronawirusem jest 127 osób, a z zakazem opuszczania domu 217. Wykryto 13 nowych chorych. Wyzdrowiało 9 osób. 13 listopada zmarły tutaj 2 osoby.

 

Koronawirus miasto i gmina Lądek-Zdrój

W mieście i gminie Lądek-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 65 osób, a z zakazem opuszczania domu 52. Wykryto 7 nowych chorych. Wyzdrowiało 8 osób. 

 

Koronawirus miasto i gmina Międzylesie

W mieście i gminie Międzylesie zakażonych koronawirusem jest 38 osób, a z zakazem opuszczania domu 62. Wykryto 1 nowego chorego. Nikt nie wyzdrowiał. 

 

Koronawirus miasto i gmina Radków

W mieście i gminie Radków zakażonych koronawirusem jest 67 osób, a z zakazem opuszczania domu 132. Wykryto 4 nowych chorych. Wyzdrowiały 2 osoby. Tu 11 listopada zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus miasto i gmina Stronie Śląskie

W mieście i gminie Stronie Śląskie zakażonych koronawirusem jest 76 osób, a z zakazem opuszczania domu 56. Wykryto 2 nowych chorych. Wyzdrowiały 2 osoby.  

 

Koronawirus miasto i gmina Szczytna

W mieście i gminie Szczytna zakażonych koronawirusem jest 80 osób, a z zakazem opuszczania domu 120. Wykryto 13 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. 

 

Koronawirus miasto i gmina Lewin Kłodzki

W gminie Lewin Kłodzki zakażonych koronawirusem jest 7 osób, a z zakazem opuszczania domu 10. Wykryto 1 nowego chorego. Nikt nie wyzdrowiał. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy