Reklama

Koronawirus Kłodzko: Zachorowania w ciągu ostatniej doby 15 listopada

Opublikowano: ndz, 15 lis 2020 20:58
Autor:

Koronawirus Kłodzko: Zachorowania w ciągu ostatniej doby 15 listopada - Zdjęcie główne

Koronawirus Kłodzko. Zobacz, ile osób zachorowało w twojej okolicy 15 listopada

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Koronawirus Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało

Koronawirus Kłodzko. Koronawirus Nowa Ruda. Koronawirus Kudowa-Zdrój. Koronawirus Polanica-Zdrój. Koronawirus Duszniki-Zdrój. Koronawirus Bystrzyca Kłodzka. Koronawirus Lądek-Zdrój. Koronawirus Międzylesie. Koronawirus Radków. Koronawirus Stronie Śląskie. Koronawirus Szczytna. Koronawirus Lewin Kłodzki - Sprawdź najnowsze dane z Twojej okolicy.

 

Województwo Dolnośląskie - stan na 15 listopada 

Przez ostatnie 24 godziny odnotowano 2016 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. To o 778 mniej niż wczoraj (14 listopada). Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą praktycznie ze wszystkich części województwa dolnośląskiego. 

W sumie obecnie zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim jest 49 707. osób.

W szpitalach walczy o powrót do zdrowia 1686 chorych na koronawirusa. Ciągle wśród nas jest więcej osób chorych, niż ozdrowieńców.

Do tej pory wyleczono z koronawirusa 20 450 osób.

Na kwarantannie przebywa 41 438 osób.

 

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki - stan na 15 listopada 

Dzisiaj koronawirus w powiecie kłodzkim był łaskawy. Nikt nie umarł. Ciągle 51 zarażonych walczy o życie w szpitalu, a 1425 osób jest chorych. 

Od początku pandemii w powiecie kłodzkim zmarły 24 osoby, a wyleczyło się 698. 

 

Przez ostatnią dobę w powiecie kłodzkim zachorowało 45 osób, to o 66 osób mniej niż wczoraj. Z koronawirusa wyleczyło się 30 osób. Najwięcej obecnie chorych w powiecie kłodzkim jest w Kłodzku (357), a najmniej w gminie Lewin Kłodzki (6).

 

Koronawirus Kłodzko

Kłodzko: zakażonych koronawirusem jest 357 osób, a z zakazem opuszczania domu 625. Wykryto 11 nowych chorych. Wyzdrowiało 11 osób. 13 listopada zmarła tu jedna osoba. 

 

Koronawirus Kłodzko Gmina 

W Gminie Kłodzko zakażonych koronawirusem jest 155 osób, a z zakazem opuszczania domu 361. Wykryto 4 nowych chorych. Wyzdrowiały 3 osoby.

 

Koronawirus Nowa Ruda

W Nowej Rudzie zakażonych koronawirusem jest 187 osób, a z zakazem opuszczania domu 313. Wykryto 13 nowych chorych. Wyzdrowiały 4 osoby. Tu 27 października zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus Gmina Nowa Ruda

W Gminie Nowa Ruda zakażonych koronawirusem jest 76 osób, a z zakazem opuszczania domu 168. Wykryto 2 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. Tu 3 listopada zmarła jedna osoba. 

 

Koronawirus Kudowa-Zdrój

W Kudowie-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 67 osób, a z zakazem opuszczania domu 89. Wykryto 2 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. 

 

Koronawirus Polanica-Zdrój

W Polanicy-Zdrój zakażone koronawirusem są 102 osoby, a z zakazem opuszczania domu 160. Nie wykryto nowych chorych. Wyzdrowiały 2 osoby.

 

Koronawirus Duszniki-Zdrój

W Dusznikach-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 41 osób, a z zakazem opuszczania domu 121. Nie wykryto nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. 

 

Koronawirus miasto i gmina Bystrzyca Kłodzka 

W mieście i gminie Bystrzyca Kłodzka zakażone koronawirusem są 123 osoby, a z zakazem opuszczania domu 224. Wykryto 5 nowych chorych. Wyzdrowiały 3 osoby. 13 listopada zmarły tutaj 2 osoby.

 

Koronawirus miasto i gmina Lądek-Zdrój

W mieście i gminie Lądek-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 66 osób, a z zakazem opuszczania domu 53. Wykryto 3 nowych chorych. Wyzdrowiały 2 osoby. 

 

Koronawirus miasto i gmina Międzylesie

W mieście i gminie Międzylesie zakażonych koronawirusem jest 37 osób, a z zakazem opuszczania domu 63. Wykryto 2 nowych chorych. Wyzdrowiała 1 osoba.

 

Koronawirus miasto i gmina Radków

W mieście i gminie Radków zakażonych koronawirusem jest 65 osób, a z zakazem opuszczania domu 139. Wykryto 1 nowego chorego. Wyzdrowiała 1 osoba. Tu 11 listopada zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus miasto i gmina Stronie Śląskie

W mieście i gminie Stronie Śląskie zakażonych koronawirusem jest 76 osób, a z zakazem opuszczania domu 54. Wykryto 1 nowego chorego. Wyzdrowiała 1 osoba.  

 

Koronawirus miasto i gmina Szczytna

W mieście i gminie Szczytna zakażonych koronawirusem jest 67 osób, a z zakazem opuszczania domu 138. Wykryto 1 nowego chorego. Wyzdrowiały 2 osoby. 

 

Koronawirus miasto i gmina Lewin Kłodzki

W gminie Lewin Kłodzki zakażonych koronawirusem jest 6 osób, a z zakazem opuszczania domu 11. Nie wykryto nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy