Reklama

Koronawirus Kłodzko: Zmarło 26 osób. Raport 27 listopada

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Koronawirus Kłodzko: Zmarło 26 osób. Raport 27 listopada - Zdjęcie główne

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. 27 listopada zmarło 26 osób

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Koronawirus Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało 27 listopada. Przez ostatnią dobę w powiecie kłodzkim zmarło 26 osób.

Koronawirus Kłodzko: 27 listopada Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało 27 listopada. Odnotowano 26 zgonów. Koronawirus Kłodzko. Koronawirus Nowa Ruda. Koronawirus Kudowa-Zdrój. Koronawirus Polanica-Zdrój. Koronawirus Duszniki-Zdrój. Koronawirus Bystrzyca Kłodzka. Koronawirus Lądek-Zdrój. Koronawirus Międzylesie. Koronawirus Radków. Koronawirus Stronie Śląskie. Koronawirus Szczytna. Koronawirus Lewin Kłodzki - Sprawdź najnowsze dane z Twojej okolicy.  

 

 

Województwo Dolnośląskie - stan na 27 listopada 

Przez ostatnie 24 godziny odnotowano 1318 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. W ciągu ostatniej doby łącznie na koronawirusa zmarło 65 osób, spośród nich 53 osoby cierpiały na choroby współistniejące. 12 osób zmarło bezpośrednio przez koronawirusa. Od początku pandemii na koronawirusa w województwie Dolnośląskim zmarło 1140 osób. 

 

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki - stan na 27 listopada 

Przez ostatnią dobę w powiecie kłodzkim zachorowały 62 osoby. To o 17 osób więcej niż wczoraj.  W ciągu ostatnich 24 godzin w powiecie kłodzkim zmarło 26 osób. Wszystkie osoby spośród tych 26, miały choroby współistniejące. 

 

Koronawirus Kłodzko

W Kłodzku służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 426 zakażonych.  Wiemy jednak, że aktualnie na kwarantannie przebywa łącznie 670 osób z miasta i gminy Kłodzko. 13 listopada zmarła tu jedna osoba.  

 

Koronawirus Gmina Kłodzko

W Gminie Kłodzko służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 239 zakażonych. Wiemy jednak, że aktualnie na kwarantannie przebywa łącznie 670 osób z miasta i gminy Kłodzko.

 

Koronawirus Nowa Ruda

W Nowej Rudzie służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 294 zakażonych. Wiemy jednak, że aktualnie na kwarantannie przebywa łącznie 459 osób z miasta i gminy Nowa Ruda. 9 listopada zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus Gmina Nowa Ruda

W Gminie Nowa Ruda  służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 102 zakażonych. Wiemy jednak, że aktualnie na kwarantannie przebywa łącznie 459 osób z miasta i gminy Nowa Ruda. 3 listopada zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus Kudowa-Zdrój

W Kudowie-Zdrój służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 80 zakażonych. Wiemy jednak, że aktualnie na kwarantannie przebywa łącznie 100 osób z Kudowy-Zdrój. 

 

Koronawirus Polanica-Zdrój

W Polanicy-Zdrój służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 90 zakażonych. Wiemy jednak, że aktualnie na kwarantannie przebywa łącznie 66 osób z Polanicy-Zdrój. 

 

Koronawirus Duszniki-Zdrój

W Dusznikach-Zdrój służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 148 zakażonych. Wiemy jednak, że aktualnie na kwarantannie przebywa łącznie 151 osób z Duszników-Zdrój. 

 

Koronawirus miasto i gmina Bystrzyca Kłodzka

W mieście i gminie Bystrzyca Kłodzka służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 167 zakażonych. Wiemy jednak, że aktualnie na kwarantannie przebywa łącznie 247 osób z miasta i gminy Bystrzyca Kłodzka. 13 listopada zmarły tutaj 2 osoby. 18 listopada zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus miasto i gmina Lądek-Zdrój

W mieście i gminie Lądek-Zdrój służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 60 zakażonych. Wiemy jednak, że aktualnie na kwarantannie przebywa łącznie 69 osób z miasta i gminy Lądek-Zdrój.

 

Koronawirus miasto i gmina Międzylesie

W mieście i gminie Międzylesie służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 39 zakażonych. Wiemy jednak, że aktualnie na kwarantannie przebywa łącznie 66 osób z miasta i gminy Międzylesie. 

 

Koronawirus miasto i gmina Radków

W mieście i gminie Radków służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 79 zakażonych. Wiemy jednak, że aktualnie na kwarantannie przebywają łącznie 124 osoby z miasta i gminy Radków. Tu 11 listopada zmarła jedna osoba. 18 listopada także zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus miasto i gmina Stronie Śląskie

W mieście i gminie Stronie Śląskie służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 41 zakażonych. Wiemy jednak, że aktualnie na kwarantannie przebywa łącznie 35 osób z miasta i gminy Stronie Śląskie.

 

Koronawirus miasto i gmina Szczytna

W mieście i gminie Szczytna służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 90 zakażonych. Wiemy jednak, że aktualnie na kwarantannie przebywa łącznie 85 osób z miasta i gminy Szczytna. 

 

Koronawirus miasto i gmina Lewin Kłodzki

 

W gminie Lewin Kłodzki służby nie udzielają informacji odnośnie liczby zakażonych. Ostatnie dane są z poniedziałku, 23 listopada. Było wtedy 7 zakażonych. Wiemy jednak, że aktualnie na kwarantannie przebywa łącznie 8 osób z miasta i gminy Lewin Kłodzki. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy