Reklama

Koronawirus Kłodzko: 2 osoby nie żyją. Raport 18 listopada

Opublikowano: śr, 18 lis 2020 12:16
Autor:

Koronawirus Kłodzko: 2 osoby nie żyją. Raport 18 listopada - Zdjęcie główne

Koronawirus Kłodzko: 18 listopada zmarły 2 osoby

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Koronawirus Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało 18 listopada. Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo. 2 osoby nie żyją.

Koronawirus Kłodzko. Koronawirus Nowa Ruda. Koronawirus Kudowa-Zdrój. Koronawirus Polanica-Zdrój. Koronawirus Duszniki-Zdrój. Koronawirus Bystrzyca Kłodzka. Koronawirus Lądek-Zdrój. Koronawirus Międzylesie. Koronawirus Radków. Koronawirus Stronie Śląskie. Koronawirus Szczytna. Koronawirus Lewin Kłodzki - Sprawdź najnowsze dane z Twojej okolicy.

 

Województwo Dolnośląskie - stan na 18 listopada 

Przez ostatnie 24 godziny odnotowano 2091 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. To o 327 mniej niż wczoraj (17 listopada). Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą praktycznie ze wszystkich części województwa dolnośląskiego. 

W sumie obecnie zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim jest 56 000 osób.

W szpitalach walczy o powrót do zdrowia 1712 chorych na koronawirusa. Ciągle wśród nas jest więcej osób chorych, niż ozdrowieńców.

Do tej pory wyleczono z koronawirusa 25 134 osób. 

Na kwarantannie przebywa 42 637 osób.

 

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki - stan na 18 listopada 

Dzisiaj koronawirus w powiecie kłodzkim zbiera śmiertelne żniwo. W ciągu ostatniej doby zmarły 2 osoby. Ciągle 54 zarażonych walczy o życie w szpitalu, a 1726 osób jest chorych. Od początku pandemii w powiecie kłodzkim zmarło 26 osób, a wyleczyło się 771.

Przez ostatnią dobę w powiecie kłodzkim zachorowało 80 osób, to o 47 osób mniej niż wczoraj. Z koronawirusa wyleczyło się 6 osób. Najwięcej obecnie chorych w powiecie kłodzkim jest w Kłodzku (437), a najmniej w gminie Lewin Kłodzki (7).

 

Koronawirus Kłodzko

Kłodzko: zakażonych koronawirusem jest 437 osób, a z zakazem opuszczania domu 607. Wykryto 21 nowych chorych. Wyzdrowiała 1 osoba. 13 listopada zmarła tu jedna osoba. 

 

Koronawirus Kłodzko Gmina 

W Gminie Kłodzko zakażone koronawirusem są 224 osoby, a z zakazem opuszczania domu 473. Wykryto 9 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał.

 

Koronawirus Nowa Ruda

W Nowej Rudzie zakażone koronawirusem są 243 osoby, a z zakazem opuszczania domu 348. Wykryto 8 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał.  Tu 27 października zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus Gmina Nowa Ruda

W Gminie Nowa Ruda zakażonych koronawirusem jest 90 osób, a z zakazem opuszczania domu 199. Wykryto 5 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał.  Tu 3 listopada zmarła jedna osoba. 

 

Koronawirus Kudowa-Zdrój

W Kudowie-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 75 osób, a z zakazem opuszczania domu 111. Wykryto 3 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. 

 

Koronawirus Polanica-Zdrój

W Polanicy-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 119 osób, a z zakazem opuszczania domu 135. Wykryto 8 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. 

 

Koronawirus Duszniki-Zdrój

W Dusznikach-Zdrój zakażone koronawirusem są 52 osoby, a z zakazem opuszczania domu 156. Wykryto 9 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. 

 

Koronawirus miasto i gmina Bystrzyca Kłodzka 

W mieście i gminie Bystrzyca Kłodzka zakażonych koronawirusem jest 135 osób, a z zakazem opuszczania domu 244. Wykryto 8 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał.  13 listopada zmarły tutaj 2 osoby. 18 listopada zmarła jedna osoba. 

 

Koronawirus miasto i gmina Lądek-Zdrój

W mieście i gminie Lądek-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 69 osób, a z zakazem opuszczania domu 58. Wykryto 1 nowego chorego. Nikt nie wyzdrowiał. 

 

Koronawirus miasto i gmina Międzylesie

W mieście i gminie Międzylesie zakażonych koronawirusem jest 38 osób, a z zakazem opuszczania domu 142. Wykryto 1 nowego chorego. Nikt nie wyzdrowiał.  

 

Koronawirus miasto i gmina Radków

W mieście i gminie Radków zakażonych koronawirusem jest 71 osób, a z zakazem opuszczania domu 187. Wykryto 1 nowego chorego. Wyzdrowiało 5 osób. Tu 11 listopada zmarła jedna osoba. 18 listopada zmarła jedna osoba. 

 

Koronawirus miasto i gmina Stronie Śląskie

W mieście i gminie Stronie Śląskie zakażonych koronawirusem jest 80 osób, a z zakazem opuszczania domu 65. Wykryto 3 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. 

 

Koronawirus miasto i gmina Szczytna

W mieście i gminie Szczytna zakażonych koronawirusem jest 86 osób, a z zakazem opuszczania domu 121. Wykryto 3 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. 

 

Koronawirus miasto i gmina Lewin Kłodzki

W gminie Lewin Kłodzki zakażonych koronawirusem jest 7 osób, a z zakazem opuszczania domu 17. Nie wykryto nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. 

  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy