Reklama

Koronawirus Kłodzko: 127 nowych zachorowań 17 listopada

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Koronawirus Kłodzko: 127 nowych zachorowań 17 listopada - Zdjęcie główne

Koronawirus Kłodzko. Zobacz, ile osób zachorowało w twojej okolicy 17 listopada

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Koronawirus Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało 17 listopada. Najwięcej nowych przypadków w Nowej Rudzie.

Koronawirus Kłodzko. Koronawirus Nowa Ruda. Koronawirus Kudowa-Zdrój. Koronawirus Polanica-Zdrój. Koronawirus Duszniki-Zdrój. Koronawirus Bystrzyca Kłodzka. Koronawirus Lądek-Zdrój. Koronawirus Międzylesie. Koronawirus Radków. Koronawirus Stronie Śląskie. Koronawirus Szczytna. Koronawirus Lewin Kłodzki - Sprawdź najnowsze dane z Twojej okolicy.

 

Województwo Dolnośląskie - stan na 17 listopada 

Przez ostatnie 24 godziny odnotowano 2418 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. To o 634 więcej niż wczoraj (16 listopada). Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą praktycznie ze wszystkich części województwa dolnośląskiego. 

W sumie obecnie zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim jest 53 909 osób.

W szpitalach walczy o powrót do zdrowia 1717 chorych na koronawirusa. Ciągle wśród nas jest więcej osób chorych, niż ozdrowieńców.

Do tej pory wyleczono z koronawirusa 23 364 osób. 

Na kwarantannie przebywa 40 935 osób.

 

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki - stan na 17 listopada 

Dzisiaj koronawirus w powiecie kłodzkim nie zebrał śmiertelnych żniw. Nikt nie umarł w ciągu ostatniej doby. Ciągle 51 zarażonych walczy o życie w szpitalu, a 1661 osób jest chorych. Od początku pandemii w powiecie kłodzkim zmarły 24 osoby, a wyleczyło się 765.

Przez ostatnią dobę w powiecie kłodzkim zachorowało 127 osób, to o 50 osób mniej niż wczoraj. Z koronawirusa wyleczyło się 29 osób. Najwięcej obecnie chorych w powiecie kłodzkim jest w Kłodzku (418), a najmniej w gminie Lewin Kłodzki (7).

 

Koronawirus Kłodzko

Kłodzko: zakażonych koronawirusem jest 418 osób, a z zakazem opuszczania domu 555. Wykryto 27 nowych chorych. Wyzdrowiały 2 osoby. 13 listopada zmarła tu jedna osoba. 

 

Koronawirus Kłodzko Gmina 

W Gminie Kłodzko zakażonych koronawirusem jest 215 osób, a z zakazem opuszczania domu 387. Wykryto 19 nowych chorych. Wyzdrowiała 1 osoba.

 

Koronawirus Nowa Ruda

W Nowej Rudzie zakażonych koronawirusem jest 236 osób, a z zakazem opuszczania domu 343. Wykryto 31 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał.  Tu 27 października zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus Gmina Nowa Ruda

W Gminie Nowa Ruda zakażonych koronawirusem jest 87 osób, a z zakazem opuszczania domu 168. Wykryto 7 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał.  Tu 3 listopada zmarła jedna osoba. 

 

Koronawirus Kudowa-Zdrój

W Kudowie-Zdrój zakażone koronawirusem są 73 osoby, a z zakazem opuszczania domu 106. Wykryto 1 nowego chorego. Wyzdrowiało 5 osób. 

 

Koronawirus Polanica-Zdrój

W Polanicy-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 111 osób, a z zakazem opuszczania domu 145. Wykryto 10 nowych chorych. Wyzdrowiało 6 osób. 

 

Koronawirus Duszniki-Zdrój

W Dusznikach-Zdrój zakażone koronawirusem są 43 osoby, a z zakazem opuszczania domu 152. Wykryto 3 nowych chorych. Wyzdrowiały 4 osoby.

 

Koronawirus miasto i gmina Bystrzyca Kłodzka 

W mieście i gminie Bystrzyca Kłodzka zakażonych koronawirusem jest 129 osób, a z zakazem opuszczania domu 227. Wykryto 7 nowych chorych. Wyzdrowiało 5 osób. 13 listopada zmarły tutaj 2 osoby.

 

Koronawirus miasto i gmina Lądek-Zdrój

W mieście i gminie Lądek-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 69 osób, a z zakazem opuszczania domu 56. Wykryto 4 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. 

 

Koronawirus miasto i gmina Międzylesie

W mieście i gminie Międzylesie zakażonych koronawirusem jest 37 osób, a z zakazem opuszczania domu 66. Wykryto 2 nowych chorych. Wyzdrowiały 3 osoby. 

 

Koronawirus miasto i gmina Radków

W mieście i gminie Radków zakażonych koronawirusem jest 76 osób, a z zakazem opuszczania domu 154. Wykryto 10 nowych chorych. Wyzdrowiała 1 osoba. Tu 11 listopada zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus miasto i gmina Stronie Śląskie

W mieście i gminie Stronie Śląskie zakażonych koronawirusem jest 77 osób, a z zakazem opuszczania domu 64. Wykryto 1 nowego chorego. Nikt nie wyzdrowiał. 

 

Koronawirus miasto i gmina Szczytna

W mieście i gminie Szczytna zakażone koronawirusem są 83 osoby, a z zakazem opuszczania domu 133. Wykryto 5 nowych chorych. Wyzdrowiały 2 osoby. 

 

Koronawirus miasto i gmina Lewin Kłodzki

W gminie Lewin Kłodzki zakażonych koronawirusem jest 7 osób, a z zakazem opuszczania domu 18. Nie wykryto nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy