Reklama

Koronawirus Kłodzko, Powiat Kłodzki: 20 listopada zmarły 2 osoby

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Koronawirus Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało 20 listopada. Nie żyją 2 osoby.

Koronawirus Kłodzko. Koronawirus Nowa Ruda. Koronawirus Kudowa-Zdrój. Koronawirus Polanica-Zdrój. Koronawirus Duszniki-Zdrój. Koronawirus Bystrzyca Kłodzka. Koronawirus Lądek-Zdrój. Koronawirus Międzylesie. Koronawirus Radków. Koronawirus Stronie Śląskie. Koronawirus Szczytna. Koronawirus Lewin Kłodzki - Sprawdź najnowsze dane z Twojej okolicy.  

 

Województwo Dolnośląskie - stan na 20 listopada 

Przez ostatnie 24 godziny odnotowano 1626 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. To o 182 mniej niż wczoraj (19 listopada). Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą praktycznie ze wszystkich części województwa dolnośląskiego.  W sumie obecnie zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim jest 59 434 osób. W szpitalach walczy o powrót do zdrowia 1725 chorych na koronawirusa. Ciągle wśród nas jest więcej osуb chorych, niż ozdrowieńców. Do tej pory wyleczono z koronawirusa 29 596 osób.  Na kwarantannie przebywa 45 618 osób.

 

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki - stan na 20 listopada 

W ciągu ostatniej doby zmarło 4 mieszkańców. Ciągle 61 zarażonych walczy o życie w szpitalu, a 1779 osób jest chorych. Od początku pandemii w powiecie kłodzkim zmarło 29 osób, a wyleczyło się 854. Przez ostatnią dobę w powiecie kłodzkim zachorowało 65 osób, to o 10 osób mniej niż wczoraj. Z koronawirusa wyleczyły się 43 osoby. Najwięcej obecnie chorych w powiecie kłodzkim jest w Kłodzku (448), a najmniej w gminie Lewin Kłodzki (7).  

 

Koronawirus Kłodzko

Koronawirus Kłodzko: zakażonych koronawirusem są 448 osoby, a z zakazem opuszczania domu 555. Wykryto 16 nowych chorych. Wyzdrowiało 10 osób. 13 listopada zmarła tu jedna osoba.   

 

Koronawirus Gmina Kłodzko

W Gminie Kłodzko zakażonych koronawirusem jest 229 osób, a z zakazem opuszczania domu 454. Wykryto 5 nowych chorych. Wyzdrowiało 5 osób.  

 

 

Koronawirus Nowa Ruda

W Nowej Rudzie zakażone koronawirusem są 245 osoby, a z zakazem opuszczania domu 330. Wykryto 7 nowych chorych. Wyzdrowiało 8 osób. Tu wczoraj (19 listopada) zmarła jedna osoba.  

 

Koronawirus Gmina Nowa Ruda

W Gminie Nowa Ruda zakażonych koronawirusem jest 97 osób, a z zakazem opuszczania domu 175. Wykryto 4 nowych chorych. Wyzdrowiało 4 mieszkańców. Tu 3 listopada zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus Kudowa-Zdrój

W Kudowie-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 68 osób, a z zakazem opuszczania domu 110. Wykryto 3 nowych chorych. Wyzdrowiały 2 osoby.  

 

Koronawirus Polanica-Zdrój

W Polanicy-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 116 osób, a z zakazem opuszczania domu 127. Wykryto 1 chorego. Wyzdrowiały 3 osoby. 1 osoba zmarła.  

 

Koronawirus Duszniki-Zdrój

W Dusznikach-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 141 osób, a zakazem opuszczania domu 156. Wykryto 5 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. Jedna osoba zmarła.  

Koronawirus miasto i gmina Bystrzyca Kłodzka  W mieście i gminie Bystrzyca Kłodzka zakażonych koronawirusem jest 46 osób, a zakazem opuszczania domu 212. Wykryto 10 nowych chorych. Wyzdrowiały 2 osoby.  13 listopada zmarły tutaj 2 osoby. 18 listopada zmarła jedna osoba. Zgon odnotowano także dzisiaj.  

 

Koronawirus miasto i gmina Lądek-Zdrój

W mieście i gminie Lądek-Zdrój zakażonych koronawirusem są 72 osoby, a z zakazem opuszczania domu 74. Wykryto 4 nowych chorych. 7 osób wyzdrowiało.   

 

Koronawirus miasto i gmina Międzylesie

W mieście i gminie Międzylesie zakażonych koronawirusem są 84 osoby, a z zakazem opuszczania domu 128. Wykryto 3 nowych chorych. 1 osoba wyzdrowiała.    

 

Koronawirus miasto i gmina Radków

W mieście i gminie Radków zakażonych koronawirusem jest 80 osób, a z zakazem opuszczania domu 160. Wykryto 1 chorego. Nikt nie wyzdrowiał. Tu 11 listopada zmarła jedna osoba. 18 listopada także zmarła jedna osoba.   

 

Koronawirus miasto i gmina Stronie Śląskie

W mieście i gminie Stronie Śląskie zakażonych koronawirusem jest 90 osób, a z zakazem opuszczania domu 92. Wykryto 2 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał.   

 

 

Koronawirus miasto i gmina Szczytna

W mieście i gminie Szczytna zakażonych koronawirusem jest 56 osób, a z zakazem opuszczania domu 117. Wykryto 1 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał.   

 

Koronawirus miasto i gmina Lewin Kłodzki

W gminie Lewin Kłodzki zakażonych koronawirusem jest 7 osób, a z zakazem opuszczania domu 16. Nie wykryto nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał.   

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy