Reklama

Koronawirus Kłodzko: Zachorowania w ciągu ostatniej doby 14 listopada

Opublikowano: sob, 14 lis 2020 14:54
Autor:

Koronawirus Kłodzko: Zachorowania w ciągu ostatniej doby 14 listopada - Zdjęcie główne

Koronawirus Kłodzko. Zobacz, ile osób zachorowało w twojej okolicy

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Koronawirus Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Zanotowano rekordową liczbę uzdrowieńców

Koronawirus Kłodzko. Koronawirus Nowa Ruda. Koronawirus Kudowa-Zdrój. Koronawirus Polanica-Zdrój. Koronawirus Duszniki-Zdrój. Koronawirus Bystrzyca Kłodzka. Koronawirus Lądek-Zdrój. Koronawirus Międzylesie. Koronawirus Radków. Koronawirus Stronie Śląskie. Koronawirus Szczytna. Koronawirus Lewin Kłodzki - Sprawdź najnowsze dane z Twojej okolicy.

 

Województwo Dolnośląskie - stan na 14 listopada 

Przez ostatnie 24 godziny odnotowano 2794 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. To o 29 mniej niż wczoraj (13 listopada). Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą praktycznie ze wszystkich części województwa dolnośląskiego. 

W sumie obecnie zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim jest 47 691 osób.

W szpitalach walczy o powrót do zdrowia 1684 chorych na koronawirusa. Ciągle wśród nas jest więcej osób chorych, niż ozdrowieńców.

Do tej pory wyleczono z koronawirusa 18 543 osoby.

Na kwarantannie przebywa 39 838 osób.

 

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki - stan na 14 listopada 

Dzisiaj koronawirus w powiecie kłodzkim był łaskawy. Nikt nie umarł. Ciągle 48 zarażonych walczy o życie w szpitalu, a 1410 osób jest chorych. 

Od początku pandemii w powiecie kłodzkim zmarły 24 osoby, a wyleczyło się 668. 

 

Przez ostatnią dobę w powiecie kłodzkim zachorowało 111 osób, to o 123 osoby mniej niż wczoraj. Z koronawirusa wyleczyło się aż 50 osób. Najwięcej obecnie chorych w powiecie kłodzkim jest w Kłodzku (357), a najmniej w gminie Lewin Kłodzki (6).

 

Koronawirus Kłodzko

Kłodzko: zakażonych koronawirusem jest 357 osób, a z zakazem opuszczania domu 647. Wykryto 36 nowych chorych. Wyzdrowiało 15 osób. 13 listopada zmarła tu jedna osoba. 

 

Koronawirus Kłodzko Gmina 

W Gminie Kłodzko zakażone koronawirusem są 154 osoby, a z zakazem opuszczania domu 360. Wykryto 4 nowych chorych. Wyzdrowiało 5 osób.

 

Koronawirus Nowa Ruda

W Nowej Rudzie zakażonych koronawirusem jest 178 osób, a z zakazem opuszczania domu 319. Wykryto 18 nowych chorych. Wyzdrowiało 5 osób. Tu 27 października zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus Gmina Nowa Ruda

W Gminie Nowa Ruda zakażone koronawirusem są 74 osoby, a z zakazem opuszczania domu 156. Wykryto 7 nowych chorych. Wyzdrowiało 5 osób. Tu 3 listopada zmarła jedna osoba. 

 

Koronawirus Kudowa-Zdrój

W Kudowie-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 65 osób, a z zakazem opuszczania domu 88. Wykryto 4 nowych chorych. Wyzdrowiała 1 osoba.

 

Koronawirus Polanica-Zdrój

W Polanicy-Zdrój zakażone koronawirusem są 104 osoby, a z zakazem opuszczania domu 174. Wykryto 6 nowych chorych. Wyzdrowiały 3 osoby.

 

Koronawirus Duszniki-Zdrój

W Dusznikach-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 41 osób, a z zakazem opuszczania domu 60. Wykryto 7 nowych chorych.

 

Koronawirus miasto i gmina Bystrzyca Kłodzka 

W mieście i gminie Bystrzyca Kłodzka zakażonych koronawirusem jest 121 osób, a z zakazem opuszczania domu 220. Wykryto 9 nowych chorych. Wyzdrowiało 9 osób. 13 listopada zmarły tutaj 2 osoby.

 

Koronawirus miasto i gmina Lądek-Zdrój

W mieście i gminie Lądek-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 65 osób, a z zakazem opuszczania domu 66. Wykryto 4 nowych chorych. Wyzdrowiało 5 osób.

 

Koronawirus miasto i gmina Międzylesie

W mieście i gminie Międzylesie zakażonych koronawirusem jest 36 osób, a z zakazem opuszczania domu 66. Wykryto 5 nowych chorych. Wyzdrowiała 1 osoba.

 

Koronawirus miasto i gmina Radków

W mieście i gminie Radków zakażonych koronawirusem jest 65 osób, a z zakazem opuszczania domu 140. Wykryto 3 nowych chorych. Tu 11 listopada zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus miasto i gmina Stronie Śląskie

W mieście i gminie Stronie Śląskie zakażonych koronawirusem jest 76 osób, a z zakazem opuszczania domu 59. Wykryto 6 nowych chorych.

 

Koronawirus miasto i gmina Szczytna

W mieście i gminie Szczytna zakażonych koronawirusem jest 68 osób, a z zakazem opuszczania domu 143. Wykryto 2 nowych chorych. Wyzdrowiała 1 osoba. 

 

Koronawirus miasto i gmina Lewin Kłodzki

W gminie Lewin Kłodzki zakażonych koronawirusem jest 6 osób, a z zakazem opuszczania domu 13. Nie wykryto nowych chorych.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.