Reklama

Koronawirus Kłodzko: 21 listopada. Nie odnotowano zgonów

Opublikowano: sob, 21 lis 2020 12:23
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Koronawirus Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało 21 listopada.

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało 21 listopada. Na szczęście dziś nie odnotowano zgonów.

Koronawirus Kłodzko. Koronawirus Nowa Ruda. Koronawirus Kudowa-Zdrój. Koronawirus Polanica-Zdrój. Koronawirus Duszniki-Zdrój. Koronawirus Bystrzyca Kłodzka. Koronawirus Lądek-Zdrój. Koronawirus Międzylesie. Koronawirus Radków. Koronawirus Stronie Śląskie. Koronawirus Szczytna. Koronawirus Lewin Kłodzki - Sprawdź najnowsze dane z Twojej okolicy.  

 

Województwo Dolnośląskie - stan na 21 listopada 

Przez ostatnie 24 godziny odnotowano 1792 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. To o 166 więcej niż wczoraj (20 listopada). Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą praktycznie ze wszystkich części województwa dolnośląskiego.  W sumie obecnie zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim jest 61 226 osób. W szpitalach walczy o powrót do zdrowia 1687 chorych na koronawirusa. Ciągle wśród nas jest więcej osуb chorych, niż ozdrowieńców. Do tej pory wyleczono z koronawirusa 32 640 osób.  Na kwarantannie przebywa 43 603 osób.  

 

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki - stan na 21 listopada 

W ciągu ostatniej doby nikt nie zmarł. Ciągle 61 zarażonych walczy o życie w szpitalu, a 1779 osób jest chorych. Od początku pandemii w powiecie kłodzkim zmarło 29 osób, a wyleczyło się 854. Przez ostatnią dobę w powiecie kłodzkim zachorowało 100 osób, to o 40 osób mniej niż wczoraj. Z koronawirusa wyleczyły się 104 osoby. Najwięcej obecnie chorych w powiecie kłodzkim jest w Kłodzku (415), a najmniej w gminie Lewin Kłodzki (6).  

 

 Koronawirus Kłodzko

W Kłodzku zakażonych koronawirusem jest 415 osób, a z zakazem opuszczania domu 487. Wykryto 3 nowych chorych. Wyzdrowiało 36 osób. 13 listopada zmarła tu jedna osoba. 

 

Koronawirus Gmina Kłodzko

W Gminie Kłodzko zakażonych koronawirusem jest 220 osób, a z zakazem opuszczania domu 388. Wykryto 5 nowych chorych. Wyzdrowiało 14 osób.  

 

 Koronawirus Nowa Ruda

W Nowej Rudzie zakażonych koronawirusem jest 227 osób, a z zakazem opuszczania domu 359. Wykryto 5 nowych chorych. Wyzdrowiały 23 osoby. 19 listopada zmarła jedna osoba.  

 

 Koronawirus Gmina Nowa Ruda

W Gminie Nowa Ruda zakażonych koronawirusem są 93 osoby, a z zakazem opuszczania domu 217. Wykryto 1 nowego chorego. Wyzdrowiało 5 mieszkańców. Tu 3 listopada zmarła jedna osoba.   

 

Koronawirus Kudowa-Zdrój

W Kudowie-Zdrój zakażonych koronawirusem są 72 osoby, a z zakazem opuszczania domu 136. Wykryto 1 nowego chorego. Wyzdrowiało 6 osób.  

 

 Koronawirus Polanica-Zdrój

W Polanicy-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 110 osób, a z zakazem opuszczania domu 116. Wykryto 2 chorych. Wyzdrowiało 8 osób.  

 

 Koronawirus Duszniki-Zdrój

W Dusznikach-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 138 osób, a zakazem opuszczania domu 159. Wykryto 83 nowych chorych. Wyzdrowiały 4 osoby.   

 

Koronawirus miasto i gmina Bystrzyca Kłodzka 

W mieście i gminie Bystrzyca Kłodzka zakażonych koronawirusem jest 136 osób, a zakazem opuszczania domu 228. Wykryto 2 nowych chorych. Wyzdrowiało 10 osób. 13 listopada zmarły tutaj 2 osoby. 18 listopada zmarła jedna osoba.   

 

 Koronawirus miasto i gmina Lądek-Zdrój

W mieście i gminie Lądek-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 59 osób, a z zakazem opuszczania domu 73. Wykryto 1 nowego chorego. 6 osób wyzdrowiało.   

 

Koronawirus miasto i gmina Międzylesie

W mieście i gminie Międzylesie zakażonych koronawirusem jest 38 osób a z zakazem opuszczania domu 122. Nie przybyło tu dzisiaj nowych chorych. 3 osoby wyzdrowiały.  

 

Koronawirus miasto i gmina Radków

W mieście i gminie Radków zakażonych koronawirusem jest 67 osób, a z zakazem opuszczania domu 173. Nie wykryto tu dzisiaj nowych chorych. Wyzdrowiało 12 osób. Tu 11 listopada zmarła jedna osoba. 18 listopada także zmarła jedna osoba.   

 

Koronawirus miasto i gmina Stronie Śląskie

W mieście i gminie Stronie Śląskie zakażonych koronawirusem jest 44 osób, a z zakazem opuszczania domu 60. Nie wykryto nowych chorych. Wyzdrowiało 39 osób.   

 

Koronawirus miasto i gmina Szczytna

W mieście i gminie Szczytna zakażonych koronawirusem jest 88 osób, a z zakazem opuszczania domu 119. Wykryto 2 nowych chorych. Wyzdrowiały 4 osoby.    

 

Koronawirus miasto i gmina Lewin Kłodzki

W gminie Lewin Kłodzki zakażonych koronawirusem jest 6 osób, a z zakazem opuszczania domu 15. Nie wykryto nowych chorych. Wyzdrowiała 1 osoba.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy