Kłodzko: Koszykarze Zetkamy Doral przegrali przedostatni mecz sezonu

Wiadomości Kłodzko: Pomimo wielkich nadziei od początku spotkania, nie udało się wygrać meczu ze Zniczem Pruszków

Kłodzko. Przedostatni mecz w sezonie zakończony. Niestety wynik kolejny raz nie cieszy fanów drużyny z Kłodzka.

Starcie z Pruszkowem

Dzisiaj, 28 marca odbył się ostatni wyjazdowy mecz w Suzuki 1 Lidze mężczyzn w tym sezonie. O 17.00 rozpoczęło się spotkanie z drużyną Znicz Pruszków, znaną również jako Elektrobud-Investment ZB Pruszków. Drużyna spod Warszawy, na przestrzeni całego sezonu utrzymywała stały poziom gry i aktualnie walczy o miejsce w najlepszej ósemce zaplecza Polskiej Ligi Koszykówki. Zawodnicy z Kłodzka zdawali sobie sprawę, że nie będzie to łatwe spotkanie. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich, mecz rozpoczęli odważnie, doprowadzając do przewagi w pierwszej kwarcie 22:14. W pierwszej piątce wyszli zawodnicy Rogalewski, Ziółko, Krajniewski, Nowakowski i Nowicki. Po pierwszej połowie, koszykarze Zetkamy dalej utrzymywali się na prowadzeniu 40:33. Taki stan rzeczy trwał aż do końca pierwszej połowy meczu, po której koszykarze z Kłodzka opuścili boisko wygrywając nieznacznie 53:52. I niestety w tamtym momencie zakończyła się dobra passa. Na nic zdało się prowadzenie przez całą pierwszą połowę. W ostatniej kwarcie drużyna z Pruszkowa wykorzystała zmęczenie naszych koszykarzy w osłabionym składzie, bowiem przed meczem odpadł ze składu Marcin Kowalski.

Skład i punkty

Przedostatnie spotkanie w sezonie zakończyło się porażką Zetkamy. Przegrali ze Zniczem 69:84 - 22:14, 18:19, 13:19, 16:32. W środę w Kłodzku, o godzinie 18.00, koszykarze Zetkamy zagrają ostatni mecz w Suziki 1 Lidze Mężczyzn w tym sezonie.