REKLAMA

Wojbórz: Samochód zaczął płonąć

Wojbórz: Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala.

fot. Canva

Wojbórz: Wczoraj, kilka minut przed godz. 14:00 w miejscowości Wojbórz doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Samochód wypadł z drogi, a potem spłonał.

Wojbórz. Na miejscu zdarzenia pracowały trzy zastępy straży pożarnej. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków - Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Pojazd uległ całkowitemu spaleniu. - informuje Joanna Bielak z kłodzkiej policji.

Uczestnicy zdarzenie opuścili auto samodzielni. Dwóch pasażerów zostało przetransportowanych do szpitala w Polanicy-Zdroju. - Ponieśli obrażenia ciała wymagające hospitalizacji powyżej 7 dni. - dodaje aspirant Bielak.

<<Kłodzko: Rząd wreszcie wybuduje nam S8>>

Czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku.

<<W Nowej Rudzie zapaliło się auto>>

 

Autor: Zuza K. Wolska

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wojbórz: Samochód zaczął płonąć

Fot. Czytelnicy

Strachocin: Czołowe zderzenie dwóch aut, są poszkodowani.

Kobiecym Okiem: Letnie wydanie naszego magazynu cieszy się dużym zainteresowaniem. Już teraz możesz obejrzeć go w wersji cyfrowej.

W Kłodzku powstała dyskoteka. Dziś nastąpi jej otwarcie. Jak wygląda?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×