REKLAMA

Więzienie w Kłodzku

Więzienie w Kłodzku

Gdzie jest więzienie w Kłodzku?

Mieści się przy ulicy Bohaterów Getta 16 w Kłodzku

 

W jakich godzinach czynne jest więzienie w Kłodzku?

Więzienie w Kłodzku jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00

 

Jaki jest telefon do więzienia w Kłodzku?

Numer telefonu do więzienia w Kłodzku: 74 865 18 00

 

Jaki jest e-mail do więzienia w Kłodzku?

zk_klodzko@sw.gov.pl

 

Jaka jest pełna nazwa więzienia w Kłodzku?

Zakład Karny w Kłodzku

 

Ważne informacje z więzienia w Kłodzku?

1. Począwszy od dnia 19 października 2020 r., na terenie Zakładu Karnego w Kłodzku, na okres do 30 listopada 2020 r. z ewentualną możliwością przedłużenia o kolejne dni, wstrzymuje się: -  zatrudnienie osadzonych poza terenem zakładu karnego, z wyłączeniem możliwości wykonywania pracy w pomieszczeniach i halach produkcyjnych zlokalizowanych na terenie jednostki penitencjarnej oraz w jej bezpośrednim sąsiedztwie, a także w jednostkach organizacyjnych SW -  udzielanie osadzonym widzeń -  odprawianie nabożeństw i udzielanie posług religijnych.

2. Z uwagi na zaistniałe zagrożenie przyjmowanie wpłat dla osadzonych odbywać się bę­dzie wyłącznie w formie bezgotówkowej (przelewy, przekazy pieniężne).

3. Ograniczenia, o których mowa w pkt. 1, są niezbędne dla minimalizowania zagrożeń epidemiologicznych, wynikają z rekomendacji służb sanitarnych i uwzględniają po­trzebę ochrony życia i zdrowia osadzonych i ich rodzin, a także funkcjonariuszy i pra­cowników Służby Więziennej.

4. Odwołanie ograniczeń wskazanych w punkcie 1, nastąpi niezwłocznie po ustabilizowaniu się sytuacji epidemicznej w kraju, z uwzględnieniem zaleceń Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

5. Zakład Karny w Kłodzku podejmie wszelkie możliwe do realizacji działania, dostoso­wane do swoich możliwości, mające na celu kompensację wprowadzonych ograni­czeń, a osobom pozbawionym wolności zostaną m.in. poszerzone uprawnienia do utrzymy­wania kontaktów z najbliższymi za pomocą środków komunikacji interneto­wej oraz telefonicznej.

 

Jak dojechać do więzienia w Kłodzku?

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak dojechać do starostwa powiatowego w Kłodzku

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Więzienie w Kłodzku

Strajk Kobiet Kłodzko wystawiło symboliczny mandat dla senatora Aleksandra Szweda. Dlaczego?

Fot. Wojciech Zaczyk

Zieleniec: Cały czas wierzymy, że sezon narciarski nie jest stracony. Przedsiębiorcy będą walczyć o powrót na stoki.

FB/GOPR Wałbrzych

Ratownicy GOPR sprowadzili zwłoki mężczyzny z gór. Akcja trwała ponad 12 godzin.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×