REKLAMA

Stoki narciarskie w powiecie kłodzkim: Zobacz, czy jest dużo ludzi

Stoki narciarskie w powiecie kłodzkim - podejrzyj kamerki online

Fot. Przełęcz Sokola

Stoki narciarskie w powiecie kłodzkim działają i mają się dobrze. Zobacz, który stok jest najbardziej oblegany.

Stoki narciarskie w powiecie kłodzkim to niezmiennie od kilku tygodni najbardziej oblegane przez turystów i mieszkańców miejsca. Podczas zakazu korzystania ze stoków, widniały na nich tłumy saneczkarzy i rodzin z dziećmi. Jak jest teraz? Zobacz stoki w swojej okolicy i godziny ich działania. 

 

Powrót na chwilę?

Stoki narciarskie w powiecie kłodzkim są otwarte, ale póki co na okres warunkowy 2 tygodni, zaczynając od 12 lutego. Ma to być próba, która wykaże, jak po tym czasie będzie wyglądała skala zachorowań. Póki co, sytuacja z łóżkami covidowymi oraz respiratorami jest dość stabilna. Temperatury już od dłuższego czasu utrzymują się poniżej zera, a stoki mają idealne warunki żeby przyjąć fanów sportów zimowych. Na stokach nie brakuje zatem chętnych na zimowe szaleństwa. 

 

Sokolec - Przełęcz Sokola

Ośrodek rozpoczął działanie od 12 lutego. Można korzystać ze stoków codziennie od godziny 9.00 do 21.00. Właściciele ośrodka nawet rozważali opcję całodobowego otwarcia, jednak póki co pomysł ten pozostaje w sferze planów na przyszłość. Przedstawiciele ośrodka serdecznie zapraszają i podkreślają, że zima cały czas jest, a w dodatku nadchodzi jeszcze mroźniejsza niż do tej pory. Otwarty jest wyciąg nr 5. Kontakt pod numerem telefonu: 787 379 587.

SOKOLEC - KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ OBRAZ Z KAMERY NA ŻYWO 

 

Przygórze - Przy Górze

Ośrodek Przy Górze wystartował 12 lutego. Można jeździć codziennie od godziny 9.30 do 20.00. Na stoku panują doskonałe warunki. W godzinach pracy wyciągu czynna jest wypożyczalnia oraz dostępni są instruktorzy, do których można umówić się telefonicznie. Kontakt pod numerem telefonu: 783 893 101.

PRZYGÓRZE - KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ OBRAZ Z KAMERY NA ŻYWO

 

Zieleniec - Zieleniec Ski Arena

W Zieleńcu otworzyły się zarówno stoki, jak i hotele. Od piątku, 12 lutego znów można szusować na zielenieckich trasach oraz korzystać z bazy noclegowej. Baza jest dostępna w 50%, czyli w połowie obłożenia danego obiektu. Do tego czynne są wszystkie wypożyczalnie sprzętu i szkoły narciarskie. Baza gastronomiczna dostępna cały czas tylko w opcji na wynos. Otwarte są wszystkie koleje i 31 wyciągów, w tym po raz pierwszy nowa kolejka Tatralift. Ośrodek działa od 9.00 do 21.00. Kontakt pod numerem telefonu: 74 866 04 39.

ZIELENIEC - KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ OBRAZ Z KAMERY NA ŻYWO

 

Lądek-Zdrój - Stacja Narciarska Lądek Zdrój

Dobre informacje płyną również z Lądka-Zdroju. Stacja narciarska działa i zaprasza w godzinach od 8.45 do 21.00. Śniegu spadło tyle, że jest wszędzie. Można korzystać z prawie 2 km naśnieżonych tras. Kontakt pod numerem telefonu: 786 182 694.

LĄDEK-ZDRÓJ - KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ OBRAZ Z KAMERY NA ŻYWO

 

Czarna Góra - Czarna Góra Resort

Ośrodek Czarna Góra Resort również otworzył się od 12 lutego. Od piątku do walentynkowej niedzieli wszystkie stoki i wyciągi narciarskie działają od 9.00 do 21.00. W sobotę 13 lutego będzie można dodatkowo wylicytować karnety na szczytny rzecz WOŚP i pobawić się w rytmie nowoczesnej muzyki. Kontakt pod numerem telefonu: 74 884 34 06.

CZARNA GÓRA - KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ OBRAZ Z KAMERY NA ŻYWO

Stoki narciarskie w powiecie kłodzkim działają i jak widać mają się dobrze. Wszelkie nowe informacje będziemy podawać na bieżąco. 

Natalia Kołodziej 

 

Stoki narciarskie w powiecie kłodzkim: Które już działają?

 

Zieleniec - Kliknij tutaj, aby zobaczyć nową kolejkę D3 Tatralift 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Stoki narciarskie w powiecie kłodzkim: Zobacz, czy jest dużo ludzi

Fot. Redakcja

Szalejów Górny: Na drodze między Szalejowem Górnym, a Polanicą-Zdrój doszło do wypadku. Jedna osoba jest ranna

Fot. Nadesłane

Wambierzyce: W przeciągu miesiąca, aż trzy daniele zostały zagryzione przez psy na terenie skansenu. Uwaga, zdjęcia dla osób o mocnych nerwach

Fot. KPP Kłodzko

Uderzył butelką nastolatka, bo ten nie dał mu papierosów. Co grozi napastnikowi, który zaatakował 15-latka?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×