REKLAMA

Region: Pod kościołem znaleziono zwłoki księdza

Region: Prokuratura ma już wstępne przypuszczenia.

Fot. Google Maps

Region: W miejscowości Pomocne (powiat jaworski) na terenie parafii św. Marcina znaleziono zwłoki księdza z widocznymi obrażeniami ciała. Co się wydarzyło?

Region. Zwłoki 54-letniego księdza Marka Lacha, proboszcza Parafii św. Marcina w Pomocnem, zostały znalezione we wtorek, 12 października. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura. - Ciało zostało znalezione z obrażeniami. Przeprowadzona zostanie sekcja zwłok, która ustali okoliczności śmierci" - informuje Ewa Kluczyńska z jaworskiej policji.

Dziennikarze Polsat News dotarli do świadków, którzy twierdzą, że na głowie księdza widoczne były rany.

Nieszczęśliwy wypadek?

Z wstępnych ustaleń wynika, że 54-letni ksiądz zginął w wyniku nieszczęśliwego wypadku - Zabezpieczone ślady nie wskazują na udział osób trzecich. Duchowny najprawdopodobniej zsunął się z dachu podczas czyszczenia komina. - informuje Lidia Tkaczyszyn z Prokuratury Okręgowej w Legnicy.  

Ksiądz miał ręce pobrudzone sadzą, a na blaszanym dachu widać było ślady świadczące o tym, że mężczyzna się z niego zsunął. Śledczy zabezpieczyli również zapis z kamery monitoringu umieszczonej na sąsiednim budynku.

<<Kłodzko: Zabójstwo na promenadzie>>

<<Kłodzko: Groził byłej żonie śmiercią, podpalił jej auto>>

 

Autor: Zuza K. Wolska / info: Polsat News

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Region: Pod kościołem znaleziono zwłoki księdza

Fot. archiwum redakcji

Kłodzko. PKS w Kłodzku wystawił na sprzedaż ponad 20 pojazdów, w większości autobusów. Najtańszy z nich można nabyć już za niecałe 4 tysięcy złotych.

Lewin, Bardo i Żarów - te trzy gminy utrzymały prowadzenie i wygrały w rządowym konkursie Rosnąca odporność w powiatach kłodzkim, ząbkowickim i świdnickim. Dostaną po milionie złotych

Fot. Fb - Jaszkowa Dolna

Jaszkowa Dolna: Trwają przygotowania do sobotniego otwarcia Wioski Świątecznej. Na zwiedzających czeka mnóstwo atrakcji.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×