REKLAMA

Powiat Kłodzki: Straż pożarna interweniowała 44 razy

Powiat Kłodzki: Strażacy wyjeżdżali kilkadziesiąt razy

Fot. Canva

Powiat Kłodzki: W poprzednim tygodniu strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Kłodzku interweniowali aż 44 razy.

Powiat Kłodzki. Strażacy muszą być gotowi na wszystko. Gaszenie pożarów przestało być ich głównym zajęciem, udzielają pomocy przy zdarzeniach drogowych oraz w miejscach zagrożenia. W ubiegłym tygodniu takich interwencji było aż 44.

Głównie były to interwencie przy zdarzeniach drogowych. Doszło do kilku interwencji gaśniczych, w których nikt nie został poszkodowany. Wczoraj trzy zastępy straży gasiły autobus w Szczytnej. Z wstępnych informacji w tej sprawie wynika, że doszło do samozapłonu. 

<<Niebezpieczna roślina przy drodze w Gminie Radków. Sprawdź>>

 

Statystyki nie kłamią…

Rok do roku rośnie liczba zdarzeń z udziałem straży pożarnej. W 2020 roku na terenie powiatu kłodzkiego było ich o 418 więcej, niż w roku 2019. W poprzednim roku odnotowano ogółem 3772 interwencje, w tym: 905 pożarów, 2725 miejscowych zagrożeń oraz 142 fałszywe alarmy. Największa ilość zdarzeń miała miejsce na terenie gminy Bystrzyca Kłodzka, gminy Kłodzko oraz miasta Nowa Ruda.

<<Basen w Nowej Rudzie wreszcie otwarty. Byliśmy tam - zobacz zdjęcia>>

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Powiat Kłodzki: Straż pożarna interweniowała 44 razy

Obrazek użytkownika Prrrrr
  • Prrrrr
  • 20-07-2021

Panie Burmistrzu Piszko i Panie szefie Klubu Lubię Kłodzko. Jeśli Radny Bartczak mówi ze jest zagrożenie to jest niema lepszego znawcy zagroźeń w Kłodzku .Trzeba natychmiast wykonać polecenie radnego Bartczaka a nie pytać t/z fachowców. BARTCZAK TO FACHOWIEC

Fot. Canva

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki: Sprawdź ile osób zachorowało i ilu mieszkańców zmarło w sobotę, 16 października.

Fot. Julia Kuczała

Radków: Wczoraj Julia Kuczała spotkała się ze swoim amerykańskim lekarzem. Profesor Abdelbaki chce pomagać innym polskim dzieciom.

Fot. Grupa Sudecka GOPR

Góry Stołowe: Ratownicy z Grupy Sudeckiej GOPR otrzymali od gminy Radków działkę budowlaną w Karłowie. W niedalekiej przyszłości powstanie na niej nowa stacja ratownictwa górskiego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×