REKLAMA

Powiat Kłodzki: Możesz pomóc Amelce chorującej na zanik mięśni

Powiat Kłodzki: Mała Amelka choruje na rdzeniowy zanik mięśni

Powiat Kłodzki: Przy okazji wiosennych porządków możesz wspomóc leczenie małej Amelki ze Strzegomia. Aby uratować dziecko potrzebne jest 9 mln zł!

Powiat Kłodzki. Amelia Gmyrek ze Strzegomia choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Mieszkańcy powiatu kłodzkiego mogą dołożyć cegiełkę do jej rehabilitacji. 

Kłodzko - konkubent Lucyny K. przyznał się do pobicia małej Hani. Kliknij tutaj, aby czytać dalej

 

Zbiórka złomu 

Na leczenie Amelki potrzebnych jest aż 9 mln zł. Rodzice Amelki druzgocącą diagnozę usłyszeli niedawno. Okazało się, że lekarze wykryli u dziecka rdzeniowy zanik mięśni. Jest to mutacja genetyczna niszcząca nie tylko mięśnie odpowiedzialne za chodzenie czy siedzenie, ale także te najważniejsze, dzięki którym dziecko oddycha. Amelka ma półtora roku i ważny 10 kg. Aby zakwalifikowała się do leczenia nie może przekroczyć wagi 13,5 kg. A do wspomnianego leczenia potrzebne są grube miliony złotych. Żeby zdążyć uzbierać kwotę, zanim Amelka przybierze na wadze - trzeba działać natychmiast. Rodzice Amelki poza licznymi licytacjami zorganizowali także zbiórkę złomu. Co prawda w powiecie kłodzkim nie zostały wyznaczone konkretne punkty odbioru, ale można umówić się z rodzicami Amelki bądź podjechać do najbliższej gminy np. w powiecie świdnickim. W razie potrzeby ustalenia miejsca odbioru można zadzwonić pod nr telefonu 785 231 402. 

 

Harmonogram 

 

Powiat Kłodzki: Możesz pomóc Amelce chorującej na zanik mięśni

 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WESPRZEĆ FINANSOWO ZBIÓRKĘ NA LECZENIE MAŁEJ AMELKI 

 

Powiat Kłodzki - Pogranicznicy wrócili na przejścia. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zasady wjazdu

 

Artykuły powiązane

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Powiat Kłodzki: Możesz pomóc Amelce chorującej na zanik mięśni

Fot. Aneta Bajer

Nowa Ruda: Doszło do pożaru w budynku wielorodzinnym. Strażacy ewakuowali mieszkańców

Fot. Fundacja Itaka

Widziałeś tego mężczyznę? Zadzwoń do fundacji Itaka

Fot. FB/KPRM/ zrzut ekranu

Hotele zamknięte na majówkę, żłobki otwarte od 19 kwietnia. Jakie zmiany jeszcze nas czekają?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×